Małgorzata Socha Małgorzata Socha Małgorzata Socha Małgorzata Socha Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
ONS
Podoba Wam się?
1/6
Małgorzata Socha
ONS

Ta stylizacja mogła zakończyć się wpadką! Małgorzata Socha pojawiła się na evencie modowym sklepu Vitkac w oryginalnej sukience, która miała nie tylko trudny print, ale i fason. Bywa, że gwiazdy decydując się na tak odważne kreacje, zaliczają modowe gafy. Jednak w przypadku Małgorzaty Sochy było wręcz odwrotnie! Aktorka wyglądała fenomenalnie w nietuzinkowej sukience, którą miała na sobie tego wieczoru. Uwielbiamy styl gwiazdy "Przyjaciółek", lecz w tym przypadku Małgosia przeszła samą siebie! 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, a może... Która gwiazda jest najbardziej stylową mamą? PLEBISCYT

 

Zobaczcie stylizację w naszej fotogalerii! 

Polecamy: WOW! Małgorzata Socha na pokazie jak milion dolarów! Zakochaliśmy się w jej butach i torebce wartej majątek! ZDJĘCIA

2/6
Małgorzata Socha
ONS

Sukienka Małgorzaty Sochy uszyta była z tkanin o różnych wzorach. To odważne połączenie, z którego nie każda gwiazda wybrnęłaby z klasą. Jednak Małgosia świetnie wypadła w tych nietypowych printach, które dodatkowo podkreśliły urodę aktorki. Długość sukienki również była trudna do modowego "ogrania"... Zobacz na następnej stronie, jak wyszło.

3/6
Małgorzata Socha
ONS

Sukienka o długości przed kostkę może optycznie skrócić sylwetkę. Jednak jeśli - na wzór Małgorzaty Sochy - zestawić ją z sandałkami otrzymujemy doskonały duet, a figura nadal wygląda smukło.

4/6
Małgorzata Socha
ONS

My uwielbiamy ten look! A jak Wam się podoba?

5/6
Małgorzata Socha
ONS
6/6
Małgorzata Socha
ONS
Więcej na temat Małgorzata Socha