KRYOLAN - Concealer Circle - Kółko kamuflaży

Niedoskonałości? Kółko kamuflaży - KRYOLAN - Concealer Circle zakryje absolutnie wszystko! Zobacz, jak działa!

KRYOLAN - Concealer Circle - Kółko kamuflaży

Magiczne kółko kamuflaży wchodzące w skład serii Dermacolor Camouflage (specjalistyczna seria oferująca make-up odporny na wodę i ścieranie, służący niezawodnemu pokrywaniu kłopotliwych wad i usterek skóry) firmy Kryolan, to zestaw 6 różnych odcieni kamuflaży w jednym opakowaniu.

 

Produkt zdobył sympatię wielu użytkowników na całym świecie, idealnie nadaje się do użytku codziennego, ale również do bardziej profesjonalnych zadań takich jak na przykład charakteryzacja modelek biorących udział w sesji zdjęciowej. Kosmetyk niezawodnie poradzi sobie z każdym defektem skóry. Blizny potrądzikowe, popękane naczynka, przebarwienia i zasinienia znikną w mgnieniu oka.

 

Camuflage Rainbow dostępna jest w kilku odcieniach, jedno kółko zawiera kilka barw dzięki czemu łatwo uzyskać można pożądany kolor i z pewnością każdy znajdzie odpowiedni produkt do własnych, specyficznych potrzeb i odcienia skóry. Dzięki kamuflażom cera będzie idealnie przygotowana do dalszego etapu wykonywania makijażu, a każda niedoskonałość skórna pozostanie niewidoczna przez cały dzień.

 

Kosmetyk jest bardzo wydajny i już za pierwszym razem daje żądany defekt. Odpowiednia konsystencja produktu umożliwia jego sprawne rozprowadzenie na twarzy oraz nie tworzy smug i plam. Do aplikacji świetnie nadaje się pędzelek lub palce. Opakowanie zawiera 40 g produktu. Kamuflaże nie przesuszają pokrytej nim skóry, posiadają delikatne właściwości nawilżające. Ciemniejsze i jaśniejsze odcienie kółka świetnie sprawdzą się również w modelowaniu twarzy.

 

Dodatkowo w gamie kolorów znaleźć można kamuflaże specjalistyczne, jak na przykład zielony, który idealnie nadaje się do cery naczynkowej bądź z zaczerwienieniami. Żółty odcień natomiast idealnie pokryje cienie pod oczami i sprawi, że spojrzenie stanie się odświeżone.

 

Cena: 130 złotych

KRYOLAN - Concealer Circle - Kółko kamuflaży

Więcej na temat makijaż
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06