wyprzedaż w Bershka wyprzedaże w Zarze Wyprzedaże w Stradivariusie wyprzedaż w H&M wyprzedaż w Mango
Hailey Bieber w Nowym Jorku na zakupach
East News

Wszyscy czekamy na letnie wyprzedaże! W końcu to świetna okazja, żeby uzupełnić swoją garderobę o lekkie ubrania i dodatki, idealne na wakacyjne wyjazdy. Wie to każda fashionistka, dlatego letnie wyprzedaże to jeden z najważniejszych wydarzeń w zakupowym kalendarium. Promocje i przeceny na lato zazwyczaj startują na przełomie czerwca i lipca. Wiele sieciówek rusza z atrakcyjnymi cenami już nawet na początku czerwca, tak jak teraz! 

Wyprzedaże letnie 2019 - kiedy start?

Zastanawiasz się, gdzie i kiedy startują? A może już się zaczęły? Które sklepy - Zara, Reserved, H&M, Orsay, Bershka, Stradivarius, Mango, Mohito, Cropp już zaczęły letnie wyprzedaże? Zobacz poniżej nasz przewodnik po sieciówkach i promocjach! 

1/9
wyprzedaż w Bershka
Mat. prasowe

Wyprzedaże wystartowały już w sklepach Bershka! W tym momencie na stronie internetowej marki widnieje wielki baner, ktory zachęca nas do zakupu ubrań aż 50 proc. taniej! Możemy jednak podejrzewać, że to dopiero początek wielkich wyprzedaży.

2/9
wyprzedaże w Zarze
Mat. prasowe

Bershka należy do firmy Inditex, tak samo jak Stradivarius czy Zara. W tej ostatniej na razie nie ma śladu po wyprzedażach. Możemy jednak podejrzewać, że wystartują ok. 15 czerwca, tak jak to było rok temu. Wtedy ubrania można było kupić od 20 proc. taniej do nawet 50 proc!

 

3/9
Wyprzedaże w Stradivariusie
Mat. prasowe

W przypadku marki Stradivarius nie ma na razie mowy o oficjalnych wyprzedażach, ale za to można trafić na dział Special prices. Tu kupimy ubrania i dodatki nawet 55 proc. taniej!

4/9
wyprzedaż w H&M
Mat. prasowe

H&M w minionym roku wystartował z wyprzedażą 19 czerwca. Co roku obniżki sięgają nawet 80 proc! To prawdziwa gratka dla miłośników tej szwedzkiej sieciówki i wyjątkowa okazja, by w naprawdę niskich cenach kupić modne stroje na lato. 

5/9
wyprzedaż w Mango
Mat. prasowe

W połowie czerwca możemy się też spodziewać wyprzedaży w sklepach Mango. Poprzednim razem hiszpańska sieciówka oferowała stroje nawet 70 proc. taniej. To sporo, zwłaszcza że ubrania i dodatki w Mango w regularnych cenach do tanich nie należą. Wyprzedaże pozwolą więc trochę poszaleć!

 

6/9
Wyprzedaż w Orsay
Mat. prasowe

Warto też już zwrócić uwagę na markę Orsay. Obecnie można trafić na promocję  -25 proc. dla klubowiczek i - 15 proc. dla nowych klubowiczek. To również dobra okazja, by ruszyć na zakupy!

7/9
wyprzedaż w Reserved
Mat. prasowe

A co słychać u naszych polskich marek? Reserved oferuje już -50 proc. na ubrania i dodatki. Prawdopodobnie to nie koniec! W minionym roku w połowie czerwca ruszyły wyprzedaże nawet do -70 proc!

8/9
wyprzedaż w Mohito
Mat. prasowe

W Mohito na razie nie ma wyprzedaży, ale marka ma "ofertę specjalną", gdzie można znaleźć ubrania od 29,99 złotych! 

 

9/9
wyprzedaż w Sugarfree
Mat. prasowe

Sugarfree, ulubiona marka gwiazda, oferuje natomiast Mid Season Sale. Dzięki temu można kupić świetne sukienki na lato na różne okazje (np. na wesela!) w dużo niższych cenach. 

Więcej na temat wyprzedaze