lakiery do paznokci w promocji w Rossmanni -55 proc.
East News

Promocja w Rossmannie -55 proc. już niedługo w całej Polsce. To świetna okazja, żeby kupić ulubione kosmetyki w niższych cenach lub przetestować kosmetyczne nowości. Pewne jest, że promocją objęte będą produkty do makijażu, a więc w niskich cenach będzie można kupić fluidy, podkłady, pudry, szminki, tusze do rzęs, cienie do powiek, eyelinery. Co jednak z lakierami do paznokci? Musicie wiedzieć, że lakiery do paznokci znajdują się w dziale makijaży w sklepie online Rossmann, a więc prawdopodobnie będą objęte promocją -55 proc. Co istotne, w czasie poprzednich akcji promocyjnych drogerii także rzeczywiście było - lakiery do paznokci można było kupić w promocji.

Kiedy startuje promocja w Rossmannie -55 proc. i jakie są zasady?

Rossmann już potwierdził, że zaczyna promocję -55 proc. 19 kwietnia, a zakończy ją 30 kwietnia. Początkowo mówiło się, że promocja wystartuje 16 kwietnia, ale były to niepotwierdzone informacje. 

Wiadomo także, że trzeba kupić minimum 3 produkty z różnymi kodami kreskowymi, żeby móc skorzystać z promocji. Na razie jednak nie podano więcej szczegółów, dotyczących promocji -55 proc.

Oferowane przez SuperPharm kody rabatowe to doskonała okazja, aby kupić trwałe lakiery hybrydowe w atrakcyjnych cenach.

Jakie lakiery do paznokci kupić w promocji w Rossmannie?

Oczywiście promocja w Rossmannie to niepowtarzalna okazja, żeby kupić trwałe lakiery w modnych kolorach. Niewiele marek ma już w swoich ofertach lakiery hybrydowe (jak Wibo oraz Eveline Cosmetics), ale na pewno warto zwrócić uwagę na trwałe lakiery, które wytrzymają tyle samo tygodni, co hybrydy. Zobaczcie poniżej propozycje lakierów do paznokci, które są równie trwałe i wytrzymają 3 tygodnie bez odprysków! 

1/6
Rimmel Super Gel na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Rimmel Super Gel to jeden z najtrwalszych lakierów do paznokci. Jego regularna cena to 10,66 złotych, a w promocji w Rossmannie - 4,80 złotych!

2/6
AA Wings of Color na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

AA Wings of Color to lakier, który także zbiera pozytywne recenzje za swoją trwałość. Do tego nie odpryskuje! W regularnej cenie można go kupić za 12,99 złotych, natomiast w promocji - 5,85 złotych.

3/6
Eveline Cosmetics Hybrid Professional
Mat. prasowe

Eveline Cosmetics Hybrid Professional to kolekcja 34 lakierów hybrydowych. Marka zapewnia, że lakiery są trwałe przez kilka tygodni. Ich regularna cena to 20,99 złotych, a w promocji w Rossmannie kosztują 9,45 złotych.

 

4/6
Sally Hansen Color Therapy w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Sally Hansen Color Therapy to lakiery, które także zwracają uwagę swoją trwałością. Nałożony lakier spokojnie przetrwa kilka tygodni. Jego cena to 21,99 złotych, a w promocji w Rossmannie - 9,90 złotych!

5/6
Eveline Vinyl Gel lakier winylowy 2 w 1 w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Eveline Vinyl Gel lakier winylowy 2 w 1 to lakier, który zapewnia doskonałe krycie, szybko schnie, a co najważniejsze - jest bardzo trwały! Kosztuje 15,49 złotych, a w promocyjnej cenie w Rossmannie - 6,98 złotych.

6/6
Sally Hansen Miracle Gel w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Sally Hansen Miracle Gel jest ceniony za świetną pigmentację, bogactwo kolorów, a także trwałość. Używając tego lakieru, nie musisz się martwić o odpryski. Kosztuje 36,99 złotych, a w promocji w Rossmannie - 16,65 złotych.

Więcej na temat Rossmann promocje