KONKURS Duplo x Flesz Fashion Night 2018!
Party.pl

KONKURS! Weź udział w konkursie - zostań muzą Duplo i zasiądź w pierwszym rzędzie podczas Flesz Fashion Night 2018!

KONKURS Duplo x Flesz Fashion Night 2018!
Party.pl

KONKURS Duplo x Flesz Fashion Night 2018!

KONKURS DUPLO

Już 4 września odbędzie się 7. edycja jednego z największych wydarzeń modowych w Polsce - Flesz Fashion Night 2018. Na jednym wybiegu, swoje najnowsze kolekcje zaprezentują topowi projektanci w towarzystwie zaprzyjaźnionych gwiazd-muz, dla których specjalnie na ten wieczór stworzą kreacje haute couture.

Marzysz o tym, aby choć przez chwilę poczuć się jak one? 

                    

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wyślij nam zdjęcie swojej sylwetki, pozując z batonikiem Duplo i odpowiedz na pytanie: „Dlaczego, to ty powinnaś zostać muzą Duplo na Flesz Fashion Night 2018?”

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy MUZĘ Duplo, która pojawi się na największej imprezie modowej roku (wraz z osobą towarzyszącą) i zasiądzie w pierwszym rzędzie obok topowych gwiazd show-biznesu! Nasi styliści dopasują do niej wyjątkową kreację inspirowaną marką Duplo, a profesjonalny zespół wizażystów na backstage'u modowego święta Flesz Fashion Night, zadba o jej makijaż i fryzurę. Zwyciężczyni, weźmie również udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Flesz. Gwiazdy&Styl. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 20 sierpnia 2018. 

 

Oprócz nagrody głównej, dla pozostałych uczestniczek konkursu do wygrania także 5 torebek BATYCKI oraz słodkie zestawy marki Duplo.

Razem z Duplo poznaj najnowsze trendy i wejdź do świata gwiazd podczas Flesz Fashion Night 2018!

                                         

Konkurs Flesz Fashion Night 2018 z Duplo

Weź udział w konkursie!

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50