konkurs-duplo-2021
Mat.prasowe
STREFA MODY

KONKURS! Wygraj torebkę Batycki, voucher do perfumerii Douglas, porcelanową filiżankę lub batoniki Duplo!

konkurs-duplo-2021
Mat.prasowe

Uwielbiasz bawić się modą i zaskakiwać wyjątkowymi stylizacjami? Weź udział w naszym konkursie i stwórz unikalny zestaw inspirowany kolorami, strukturą lub chrupiąco orzechowym smakiem kultowego batonika Duplo! Do wygrania są fantastyczne nagrody: skórzane torebki, vouchery do perfumerii, zestaw porcelanowych filiżanek i oczywiście batoniki Duplo.

Co dokładnie możesz wygrać w naszym konkursie?

Nagroda główna:

1 z 6 torebek Batycki + batoniki Duplo

Nagroda II 

1 z 10 voucherów do perfumerii Douglas o wartości 200 zł + batoniki Duplo

Nagroda III

1 z 30 zestawów porcelanowych filiżanek w autorski print zaprojektowanych przez BIZUU w ramach projektu BIZUUxDUPLO Inspiruje + batoniki Duplo

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Zadanie konkursowe jest bajecznie proste i przyjemne – musisz zostać swoją własną stylistką! Zastanów się, jakbyś ubrała się na pokaz mody lub event z największymi gwiazdami. Następnie stwórz unikalny zestaw inspirowany kolorami, strukturą lub chrupiąco orzechowym smakiem kultowego batonika Duplo! Możesz wykorzystać swoje ubrania i wysłać nam zdjęcie. Inną możliwością jest stworzenie kompozycji w programie graficznym lub ręcznie zrobienie kolażu np. z użyciem fotografii z magazynów. Następnie uwiecznij swoje dzieło np. smartfonem i wyślij przez formularz!

Na zgłoszenia czekamy od 1 lutego do 1 marca.

Nie zwlekaj z udziałem w konkursie – tak świetne nagrody nie zdążają się często!

duplo-inspiruje
Mat.prasowe

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o projekcie Duplo Inspiruje i być na bieżąco z trendami, odwiedźcie profil batonika Duplo na Instagramie!

Materiał powstał z udziałem marki Duplo

Więcej na temat konkurs
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44