Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Olga Bołądź w biało-czarnym zestawie
Fleszstyle

Jak Joanna Horodyńska ocenia stylizacje Olgi Bołądź i Malwiny Wędzikowskiej?

Jak Joanna Horodyńska ocenia stylizacje Olgi Bołądź i Malwiny Wędzikowskiej?

Szczere opinie Joanny Horodyńskiej nie podobają się wielu gwiazdom, a  niektóre z nich twierdzą,  że stylistka potrafi tylko krytykować. W najnowszym numerze "Party" gwiazda wzięła pod lupę stylizacje Malwiny Wędzikowskiej i Olgi Bołądź z jesiennej ramówki Polsatu. Tym razem nie była taka surowa...

Marieta Żukowska zdradza szczegóły sceny w wannie z Olgą Bołądź w "Botoksie": "Było przyjemnie"

Jak Joanna Horodyńska i Ada Fijał oceniają stylizację Malwiny Wędzikowskiej z ramówki Polsatu?

Okazuje się, że według Horodyńskiej Wędzikowska była najlepiej ubraną gwiazdą na imprezie. Ciężko jej było dopatrzeć się jakiegokolwiek błędu:

Podoba mi się dopracowanie tej stylizacji. Piękna suknia, której góra unosi się nierealnie na ciele. Włosy w stylu retro, świetliste fale plus makijaż, który również znajduje nić porozumienia z resztą. Jedynym innym kolorem jest bordowa torebka.

Opinię tę podziela również Ada Fijał:

Malwina gotowa na bal w domu Jaya Gatsby'ego. Jest stylowo. Od kroju, przez czerwonodywanową fryzurę, aż po minimalizm w dodatkach. Poker.

Joanna Horodyńska i Ada Fijał o stylizacji Olgi Bołądź

Na uwagę według gwiazdy zasłużyła też Olga Bołądź, która na czerwonym dywanie zaprezentowała się w biało-czarnym zestawie z sieciówki. Zarówno Fijał jak i Horodyńska stwierdziły, że połączenie takich wzorów to było duże wyzwanie, które zakończyło się sukcesem:

Graficzne biało-czarne desenie, łączone bez konkretnego porządku, wracają. Odważnie można je "przeciąć" motywami zwierzęcymi. Olga skupiła się jednak na geometrii. Plusem jest fakt, że i góra, i dół są z grubej dzianiny. Może przez to mniej w tym elegancji, ale pojawiła się w dziewczęcość i brak zadęcia z powodu wyjścia na galę.

Ada z kolei podkreśliła to, że ubieranie się można zamienić w sztukę. I Olga doskonle to zrobiła:

Moda jako zabawa strojem i stylem z nutą kontrowersji to fantastyczna przygoda, która zamienia "ubieranie się" w sztukę.

A Wam która się bardziej podoba?

 

Zobacz: Ponad 70 gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu

 

Malwina Wędzikowska w oscarowej sukience na jesiennej ramówce Polsatu

Malwina Wędzikowska

 

Olga Bołądź w geometrycznym czarno-białym zestawie na ramówce Polsatu

Olga Bołądź na ramówce Polsatu

 

Joanna Horodyńska w oryginalnej stylizacji na ramówce Polsat Cafe

Joanna Horodyńska w sukience w kolorową kratę, torebka YSL, w brazowych bytach z futerkiem

 

Ada Fijał w kolorowej stylizacji na imprezie wina

Ada Fijał

Twarze Olga Bołądź i Malwina Wędzikowska
East News, ons.pl
Fleszstyle
Zobaczcie jak oceniła stylizacje Olgi Bołądź i Malwiny Wędzikowskiej!
Zobaczcie jak oceniła stylizacje Olgi Bołądź i Malwiny Wędzikowskiej!

Szczere opinie Joanny Horodyńskiej nie podobają się wielu gwiazdom ,  niektóre z nich twierdzą,  że stylistka potrafi tylko krytykować. W najnowszym numerze "Party" gwiazda wzięła pod lupę stylizacje Malwiny Wędzikowskiej i Olgi Bołądź z jesiennej ramówki Polsatu . Tym razem nie była taka surowa... Okazuje się, że według Horodyńskiej Wędzikowska była najlepiej ubraną gwiazdą na imprezie. Ciężko jej było dopatrzeć się jakiegokolwiek błędu: Podoba mi się dopracowanie tej stylizacji. Piękna suknia, której góra unosi się nierealnie na ciele. Włosy w stylu retro, świetliste fale plus makijaż, który również znajduje nić porozumienia z resztą. Jedynym innym kolorem jest bordowa torebka. Na uwagę według gwiazdy zasłużyła też Olga Bołądź, która na czerwonym dywanie zaprezentowała się w biało-czarnym zestawie z sieciówki H&M . Graficzne biało-czarne desenie, łączone bez konkretnego porządku, wracają. Odważnie można je "przeciąć" motywami zwierzęcymi. Olga skupiła się jednak na geometrii. Plusem jest fakt, że i góra, i dół są z grubej dzianiny. Może przez to mniej w tym elegancji, ale pojawiła się w dziewczęcość i brak zadęcia z powodu wyjścia na galę. A Wam która się bardziej podoba? Zobacz: Ponad 70 gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu   Malwina Wędzikowska w oscarowej sukience na jesiennej ramówce Polsatu   Olga Bołądź w geometrycznym czarno-białym zestawie na ramówce Polsatu

Malwina Wędzikowska
ONS.pl/ kolaż fleszstyle.pl
Newsy
Wow! Malwina Wędzikowska w ciekawej sukience
Jak zwykle pięknie i designersko!

Ciekawe, designerskie, ale i bardzo kobiece looki Malwiny Wędzikowskiej już nas wcale nie zaskakują. Stylistka wie, jak wybierać z wielkich trendów i wielkiej mody takie rzeczy, by prezentować się pięknie i kobieco, a nie tylko "udziwnić" swój wizerunek. Zobaczcie inne świetne looki gwiazd Podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, Malwina miała na sobie czarną mini sukienkę, która pięknie przylegała do ciała. Kolorowe wstawki, z przezroczystościami dodały tu pazura i rozweseliły kreację. Do sukienki, Wędzikowska dopasowała seksowne czarne sandałki i asymetrycznie uczesała włosy. Pięknie! Zobaczcie więcej zdjęć:

ONS
Newsy
Stylistka Korwin-Piotrowskiej odpowiada Malinowskiej i Horodyńskiej
Kolejna medialna bitwa?

Kilka dni temu modowy sąd "Party" uznał Karolinę Korwin-Piotrowską za jedną z najgorzej ubranych Polek minionego roku. Karolina Malinowska stwierdziła, że Korwin-Piotrowska nie zna się na modzie, nie ma za grosz stylu, a winna temu jest jej stylistka .  Malwina Wędzikowska , która odpowiada za stylizacje podczas programu "Top Model", całą sprawę skomentowała w dość zdystansowany, zabawny sposób. - W showklozecie modnie jest teraz dać sobie w mordę. (...) Pozostaję w stanie szeroko rozumianego współczucia dla ludzi, obrażających innych za pieniądze. Z troską o stan umysłu obydwu pań, sugeruję zakup lustra, zaprzestanie zakupów w Nadarzynie oraz uśmiech…może kiedyś będzie wam dane wyglądać tak dobrze, jak Karolina. Chyba szykuje się nam kolejna medialna wojna. Z czyją opinią bardziej się zgadzacie? Malwiny Wędzikowskiej czy Karoliny Malinowskiej i Joanny Horodyńskiej? Przypomnijmy, że cała sprawa dotyczy tej stylizacji: chimera

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner