Dorota Gardias przefarbowała się na blond! Pogodynka TVN w ostatnich latach miała krótkie i ciemne włosy, a stylowa i dziewczęca fryzura stała się jej znakiem rozpoznawczym. Gwiazda postanowiła jednak zmienić swój wizerunek i zdecydowała się na sporą metamorfozę! Tuż przed wyjazdem na wakacje zrezygnowała z ciemnych włosów i została platynową blondynką. Dlaczego zdecydowała się na taką zmianę? (Zobacz: Modne ścięcia: boho, fale i przedłużony bob)

Jechałam na strzyżenie do fryzjera, byłam przed wakacjami. Zawsze marzyłam o tym, żeby zrobić się na platynową blondynkę. Pomyślałam, że jadę na wakacje do Grecji ze znajomymi, szef nie będzie tego widział, więc mogę sobie pozwolić. Okazało się, że blond tak spodobał się wszystkim, ja się w nim tak fantastycznie czuję, że zostanie ze mną na dłużej, powiedziała Party.pl Dorota Gardias.

Co o nowej fryzurze sądzi mama Doroty Gardias i jej córka? Czy widział ją już dyrektor programowy TVN Edward Miszczak i pozwoli jej zachować blond włosy? Posłuchajcie w naszym materiale wideo!

 

ZOBACZ: Dorota Gardias pokazała córeczkę na Facebooku! Ależ mała Hania wyrosła! ZDJĘCIE

 

Dorota Gardias została blondynką!

Dorota Gardias zmieniła fryzurę
Eastnews

A tak wyglądała w ciemnych włosach:

Dorota Gardias zmieniła fryzurę
Eastnews

Więcej na temat fryzury gwiazd Dorota Gardias