Hailey Bieber w krótkich włosach Selena Gomez z warkoczem Anna Lewandowska z warkoczem Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską Natalia Siwiec z koczkiem
Natalia Siwiec z koczkiem
Instagram

W upalne dni musimy zwracać uwagę nie tylko na odpowiedni makijaż (żeby nie spłynął z twarzy) i lekki stylizacje, ale także fryzury. Gdy temperatura rośnie, zdecydowanie maleje nasze zamiłowanie do rozpuszczonych włosów. Wtedy chętniej wiążemy włosy w oryginalne i wygodne fryzury. Nie masz jednak pomysłów na fryzurę na upał? Wystarczy, że zainspirujesz się gwiazdami. Zobacz poniżej galerię zdjęć z idealnymi fryzurami na upalne dni.

1/5
Hailey Bieber w krótkich włosach
East News

Zacznijmy od najprostszego rozwiązania, czyli krótkich fryzur. Nie dość, że są supermodne, to jeszcze wygodne. Wie o tym m.in. Hailey Bieber. Oczywiście rozumiemy, jeśli ktoś nie chce się pozbywać swoich długich włosów tylko przez upały. W takim wypadku proponujemy...

2/5
Selena Gomez z warkoczem
East News

Warkocze! To zawsze doskonały pomysł - są wygodne, stylowe i świetnie prezentują się na długich włosach. A co najważniejsze - można je nosić w różnym wydaniu. Piękne są zarówno warkocze klasyczne (zaplecione z tyłu, jak i z boku w stylu Seleny Gomez), jak i kłosy czy francuskie.

3/5
Anna Lewandowska z warkoczem
Instagram

Warkocze można pleść także w stylu Anny Lewandowskiej. Takie rozwiązanie jest idealne  dla posiadaczek grzywek - wystarczy wpleść ją w dobieranego warkocza i potem zrobić kucyka. 

4/5
Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

Świetnym pomysłem jest też inna fryzura Anny Lewandowskiej - prosty koczek, w którego można wpleść chustę. To rozwiązanie było widziane na wybiegach! Chusta doda szyku każdej zwykłej fryzurze. Może służyć jako ozdobna gumka lub opaska. 

5/5
Natalia Siwiec z koczkiem
Instagram

Natalia Siwiec w upalne dni też stawia na wygodnego koczka. Nie znamy szybszej wygodniejszej fryzury! 

Więcej na temat fryzury gwiazd