Ewa Wachowicz znów to zrobiła! Gwiazda programu "Top Chef" zadała szyku na ramówce Polsatu! ZDJĘCIA

ONS

ONS
Ewa Wachowicz zadała szyku na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu! Na wielkiej imprezie stacji jurorka programu "Top Chef" zaprezentowała się w błękitnym garniturze, który podkreślił jej kobiecą figurę. Elegancki, ale i seksowny look Ewy Wachowicz uzupełniły ciemne dodatki: granatowe szpilki i czarno-biała kopertówka. Kropką nad i były zaczesane do tyłu włosy i delikatny makijaż.
Zobaczcie sami, jak na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu wyglądała Ewa Wachowicz! Znamy markę jej garnituru!
Zobacz także: Ewa Wachowicz ciągle zachwyca idealną sylwetką!

ONS
Kreację dla Ewy Wachowicz przygotował Dom Mody Fulara&Żywczyk. Gwiazda Polsatu już od kilku lat jest wierna tej marce. Jak prezentowała się w błękitnej stylizacji?

ONS
Naszym zdaniem było elegancko, seksownie i wiosennie!

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.