Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Ewa Chodakowska
ONS
1/6
Ewa Chodakowska
ONS

 

Ewa Chodakowska "Inspiracją Dekady" w urodzinowym plebiscycie magazynu "Party" i portalu Party.pl! Trenerka, po głosowaniu naszych Czytelników, okazała się się być najbardziej inspirującą osobowością ostatnich dziesięciu lat. Bo kto jak nie  Ewa Chodakowska może tak skutecznie motywować kobiety do dbania o siebie i ma na tym polu takie sukcesy? Nic dziwnego, że wielbiciele zadbali, by wygrała w naszym plebiscycie!

Gwiazda fitnessu odwdzięczyła się swoim wielbicielom, zamieszczają na Instagramie poruszający post. Co napisała?

 

Zobacz też: Niezwykłe urodziny "Party"! Bajkowa Steczkowska, Szpak zmienił fryzurę!

 

Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Polecamy: To oni wygrali w urodzinowych plebiscytach magazynu "Party"! Szpak, Doda, Chodakowska, Steczkowska... kto jeszcze?

2/6
Ewa Chodakowska
ONS

 

Ewa Chodakowska doskonale wie, że swój sukces zawdzięcza ogromnej liczbie fanek, które jej zaufały i chętnie korzystają z porad trenerki. To właśnie swoim wielbicielom zadedykowała nagrodę.

- Zostałam zaproszona na Dziesięciolecie Dwutygodnika Party, które odbyło się wczoraj i odebrałam nagrodę w plebiscycie na inspiracje dekady.. Trochę to surrealistyczny tytuł.. mrówka robotnica została oderwana na chwile od swoich zajęć i nagrodzona za dotychczasową prace.. Wiesz ze nie czekam na laury.. na nagrody czy jakiekolwiek wyróżnienia.. robię swoje :) to co do mnie należy.. To nie mnie się należy nagroda!! Ta nagroda jest Wasza!! Dedykuje ja Tobie.. to Ty wykonałaś najtrudniejsza prace!! to Ty dajesz mi siłę i napędzasz mnie do działania.. to Ty mnie inspirujesz przełamując swoje słabości, mierząc się ze swoim strachem.. wychodząc ze strefy komfortu.. zmieniając swoje życie o 180 stopni.. JESTEŚ MOIM MISTRZEM!! To dla mnie ogromny zaszczyt patrzeć jak bierzesz sprawy w swoje ręce i sięgasz po swoje. Słuchaj. Każda z nas ma sobie potężna siłę, ogromny potencjał, z którego ma obowiązek korzystać!
Nie zakopuj talentów!! Nie grzej ławki rezerwowych!! 
Dbaj o siebie i wspieraj innych.. dawaj przykład tym, które wciąż potrzebują wsparcia.. powiedz GRATULUJE tym, które osiągnęły sukces!! Każda z nas jest inspiracją!
Każda może zmieniać ten świat na lepsze zaczynając od "swojego ogródka". Wierzę w Ciebie 
I kocham co sił - napisała Ewa Chodakowska na Instagramie.

Na urodzinowej gali "Party", trenerka przykuwała uwagę oryginalną kreacją. Znamy markę jej sukienki!

 

Ewa Chodakowska
Instagram/Ewa Chodakowska
Instagram/Ewa Chodakowska

 

Polecamy: 8 lat temu Ewa Chodakowska poznała swojego przyszłego męża. Co ją w nim urzekło? EKSKLUZYWNE VIDEO

3/6
Ewa Chodakowska
ONS

 

Ewa Chodakowska miała na sobie czarną, przeszywaną połyskującą nitką sukienkę typu bodycon. Kreacja wyeksponowała piękną figurę trenerki i jej oszałamiające nogi, który były jednie lekko przysłonięte subtelnymi frędzlami. Ta sukienka to model marki Agent Provocateur.

4/6
Ewa Chodakowska
ONS

Stylizację uzupełniły złote sandałki i kopertówka w tym samym kolorze. 

5/6
Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
ONS

Podczas gali Ewie Chodakowskiej towarzyszył mąż Lefteris Kavoukis.

6/6
Ewa Chodakowska
ONS

Brawo, Ewa! Wierzymy, że będziesz nas inspirować do zdrowego stylu życia jeszcze przez wiele kolejnych lat!