Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Foreo
Fleszstyle

Dzień Kobiet 2020. Oto najważniejsze pytanie, na które każda z nas powinna odpowiedzieć

Dzień Kobiet 2020. Oto najważniejsze pytanie, na które każda z nas powinna odpowiedzieć

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni my - Kobiety - będziemy świętować. W związku z tym świętem FOREO przygotowało specjalną akcję.

Podczas międzynarodowego święta Dnia Kobiet FOREO zadaje pytanie: Czy jeśli mogłabyś uczynić świat piękniejszym miejscem, odważyłabyś się? Zapewne odpowiedź brzmi tak, dlatego siedmioletnia marka, której misją jest sprawiać, by ludzie czuli się szczęśliwsi i młodsi, daje kobietom na całym świecie taką możliwość.

Foreo

FOREO dziękuje kobietom za pokolenia mądrości, inspiracji.

Foreo

Zobacz spot FOREO z okazji Dnia Kobiet 2020. Chwyta za serce i daje do myślenia!

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.foreo.com/pl/womens-day

Modna koloryzacja na wiosnę 2019 - rude włosy, Jonathan Simkhai
East News
Fleszstyle
Najmodniejszy kolor włosów tej wiosny? Rudy! Ty też możesz go mieć. Wiemy, jak go dobrać i pielęgnować
Najmodniejszy kolor włosów tej wiosny? Rudy! Ty też możesz go mieć. Wiemy, jak go dobrać i pielęgnować

Koniec z żartami o rudej marchewce! Teraz wszystkie kobiety chcą mieć płomienne, rude włosy. Tylko czy każdej taki kolor pasuje? Podpowiadamy i radzimy, jak dobrać i pielęgnować rudy odcień włosów. Rozpal ogień W podstawówce być może rude dziewczyny nie miały lekko, ale już od liceum było lepiej - koleżanki zazdrościły im koloru włosów, a koledzy komplementowali je na wyścigi. Teraz… cały świat chce mieć rude włosy! To najmodniejsza koloryzacja tej wiosny. Odcienie ogniste, kasztanowe, imbirowe, rubinowe… Wybór jest ogromny! W naszej galerii zobaczysz, jak wybrać najlepszy dla siebie.

Anna Lewandowska całuje Roberta
Newsy
Anna Lewandowska całuje Roberta z okazji Dnia Kobiet! Urocze! ZDJĘCIE
Anna Lewandowska całuje Roberta z okazji Dnia Kobiet! Urocze! ZDJĘCIE

Anna Lewandowska złożyła życzenia z okazji Dnia Kobiet na swoim Facebooku. I dołączyła do nich uroczą fotkę z Robertem Lewandowskim, którego całuje w czoło. Zastanawiamy się, czy nie powinno być na odwrót, ale na szczęście opis nie zostawia wątpliwości. Lewandowscy świętują Dzień Kobiet Anna Lewandowska jest ideałem wielu kobiet, co więcej - zmieniła życie wielu z nim. Dlatego też na swoim profilu trenerka składa wszystkim swoim fankom najlepsze życzenia, do których dołącza się przystojny piłkarz: Kobitki dzisiaj nasze święto 🌷 Przekazuję też życzenia od Roberta - dużo uśmiechu dla Was, inspiracji i wiary w siebie - napisała instruktorka. Jak Anna i Robert będą świętowali dzień kobiet? Romantyczna kolacja, wypad do SPA, a może po prostu wspólne chwile w domu? Tego nie wiemy. Na pewno jednak wieczorem zasiądą przed telewizory i obejrzą "Hell's Kitchen", w którym Anna Lewandowska będzie gościem specjalnym!   Wszystkim kobietom - wszystkiego najlepszego!   Zobacz: Ania i Robert Lewandowscy razem na parkiecie: raz za rączki, raz za nóżki... Trenują do "Tańca z Gwiazdami"?!   Anna i Robert całują się z okazji dnia kobiet.   Anna i Robert Lewandowscy to bardzo udane małżeństwo. Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest ideałem.

Ewa Chodakowska w filmie Serce nie sługa
Newsy
Ewa Chodakowska przekazała 50 tysięcy złotych ofiarom przemocy w rodzinie! Dlaczego?
Ewa Chodakowska przekazała 50 tysięcy złotych ofiarom przemocy w rodzinie! Dlaczego?

  Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Na początku grudnia Ewa Chodakowska przyłączyła się do światowej akcji #OrangeTheWorld zorganizowanej z okazji  Międzynarodowego Dnia na rzecz Eliminacji Przemocy wobec Kobiet . W swoich mediach społecznościowych zachęcała fanki i osoby obserwujące jej profil, by nie pozostawały bierne, kiedy są świadkami przemocy w rodzinie, tylko reagowały ! Co więcej, trenerka zaprosiła do prowadzonego przez siebie w "Pytaniu na śniadanie Extra" cyklu kobietę, która padła ofiarą przemocy w rodzinie, ale przełamała wstyd i opowiedziała o swojej tragedii na antenie, zachęcając inne panie, by też odważyły się powiedzieć "dość" swoim oprawcom.   Przeczytaj: Ewa Chodakowska rzeczywiście odchudza Katarzynę Nosowską? Ale to nie koniec! Ewa, wspólnie z mecenas Anną Łowicką, poprosiły też o zgłaszanie się adwokatów i radców prawnych, którzy pro bono udzielą pomocy prawnej poszkodowanym kobietom! Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania Chodakowskiej, bo na jej apel odpowiedziało 300 osób , a ich adresy i numery telefonów Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Facebooku.   Ewa Chodakowska przekazała dużą sumę na rzecz Centrum Praw Kobiet! Na uznanie zasługuje też inny gest trenerki! Jaki? Chodakowska i stworzona przez nią marka Mission Swim przeznaczyły 10 złotych ze sprzedaży każdego kostiumu na rzecz pokrzywdzonych kobiet. Łącznie przekazały na rzecz Centrum Praw kobiet już 50 tysięcy złotych i na tym nie poprzestaną!   Pieniądze trafiły do schroniska "Sowa", które jest dla wielu kobiet i ich dzieci ostatnią deską ratunku, a często też szansą na rozpoczęcie nowego, wolnego od przemocy i godnego życia. Brawo! Miejmy nadzieję, że inne gwiazdy też przyłączą się do podobnych akcji. Zobacz także: Ewa Chodakowska została aktorką! Ekipa filmowa miała niemały problem z gwiazdą ....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner