Dominika Kulczyk z książką Dominika Kulczyk w czarnych spodniach Dominika Kulczyk w koszuli z kwiatami Dominika Kulczyk w szarym płaszczu Dominika Kulczyk na kanapie
Dominika Kulczyk z książką
1/6
Dominika Kulczyk z książką

Dominika Kulczyk na premierze swojej książki "Efekt Domina" pojawiła się w bardzo drogich butach! Miliarderka na tę okazję wybrała dość skromną stylizację, której najmocniejszym punktem była biała koszula z kwiatowym motywem. Nie sposób jednak pominąć szpilek na bardzo wysokim obcasie, których cena przyprawia o zawrót głowy! W butiku Ginavitto Rossi możemy je kupić za bagatela 645 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje nam blisko 2800 złotych!

Dominika Kulczyk nie jest jednak pierwszą gwiazdą, która pokochała ten fason butów. Na ostatnim pokazie duetu Paprocki&Brzozowski te same obuwie miała na sobie Doda. Wcześniej podobne nosiła też Monika Olejnik czy Małgorzata Rozenek.

Taki typ buta sprawia, że noga wygląda dużo smuklej i wydaje się być dłuższa niż w rzeczywistości. Dlatego są one doskonałą opcją dla niezbyt wysokich dziewczyn.

Jak Wam się podobają?

 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska dwa razy w tych samych butach! Do którego zestawu black&white pasują bardziej? POJEDYNEK

2/6
Dominika Kulczyk w czarnych spodniach
3/6
Dominika Kulczyk w koszuli z kwiatami
4/6
Dominika Kulczyk w szarym płaszczu
5/6
Dominika Kulczyk na kanapie
6/6
Czarne zamszowe buty na szpilce
Więcej na temat Dominika Kulczyk