Doda w okularach
Fleszstyle

Doda przyłapana w centrum Warszawy! Jej look robi wrażenie ZDJĘCIA

Doda przyłapana w centrum Warszawy! Jej look robi wrażenie ZDJĘCIA
Doda o swojej kreacji na premierze Wołynia
Newsy
Doda komentuje zamieszanie wokół jej odważnej kreacji na premierze "Wołynia" i zapowiada, że pokaże więcej! Kiedy?
Doda komentuje zamieszanie wokół jej odważnej kreacji na premierze "Wołynia" i zapowiada, że pokaże więcej! Kiedy?

Suknia Dody z premiery filmu "Wołyń" wywołała skrajne emocje. Jedni są zachwyceni, inni krytykują stylizacją artystki i uważają, że nie nadawała się na premierę filmu o tak wstrząsającej, historycznej tematyce. Jak sama Doda reaguje na zamieszanie wokół swojej kreacji?   Doda komentuje zamieszanie wokół sukni z premiery Wołynia Dorota Wróblewska jest bardzo zniesmaczona stylizacją Dody na premierze Wołynia. Po jej wpisie w sieci zawrzało. Doda jednak nie przejmuje się żadnymi opiniami. Co więcej, wie, że już za miesiąc odbędzie się premiera trzeciej części Pitbulla (do którego nagrała piosenkę promującą) i dopiero wtedy wokalistka chce zaskoczyć wszystkich i rozgrzać... klawiatury: Cudna sukienka projektu @Aleksandra Młynarska. Ahh...szkoda, że premiera Pitbulla dopiero za miesiąc 😇 rozgrzeje serca i klawiatury - pisze Doda. Czekamy z niecierpliwością!   Zobacz także: URODZINY PARTY.PL! Wybraliście gwiazdę roku! Kto wygrał? Doda, Lewandowska, Sykut, a może Górniak? WYNIKI     Doda jest zachwycona filmem Wołyń.   Doda na premierze filmu Wołyń.

Doda w błękitnym garniturze
Newsy
Doda o ślubie Radka Majdana i Małgosi Rozenek: "Drgnęło mi serce"
Co jeszcze powiedziała?

Doda skomentowała ślub Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan! Jeden z najgłośniejszych ślubów w polskim show-biznesie zaciekawił także Dorotę Rabczewską. Wokalistka była przecież drugą żoną Radosława Majdana, dlatego temat ten nie jest jej obojętny. We wtorek Doda była gościem w programie Doroty Michałowskiej w Superstacji, w którym wraz z Tomaszem Lubertem opowiadała o powrocie Virgin na muzyczną scenę. Nie zabrakło jednak też tematu ślubu. Artystka zdradziła, jak zareagowała na nowinę, że Radek Majdan poślubił Gosię Rozenek. Przyznała, że drgnęło jej serce: No trochę mi drgnęło. Zawsze jest tak, że jak ktoś jest, ja jestem szczera, zawsze mówię prawdę, co będę udawać, że nie. Mój mąż się żeni, były mąż wiadomo… A czego Doda życzy byłemu mężowi? Żeby to była jego ostatnia żona. Przypomnijmy, że jeszcze przed Dodą sportowiec miał żonę, Sylwię Majdan, która dzisiaj zajmuje się projektowaniem ubiorów. Jej projekty z chęcią noszą gwiazdy. Kilka lat później na jego drodze pojawiła się Doda, a dzisiaj deklaruje wielką miłość do Małgosi Rozenek. Trzymamy kciuki za trwałe małżeństwo!   Zobacz: Brat Małgosi Rozenek zdradził kulisy jej związku z Radkiem Majdanem i opowiedział o ich ślubie!   Doda skomentowała ślub Radosława Majdana i Gosi Rozenek   Artystka życzy Radkowi Majdanowi, aby Gosia była jego ostatnią żoną

Doda będzie śpiewać o byłych partnerach?
Instagram
Newsy
Doda rozliczy się z byłymi partnerami na nowej płycie? "To pamiętnik mojego życia. Przygotujcie się!"
Doda rozliczy się z byłymi partnerami na nowej płycie? "To pamiętnik mojego życia. Przygotujcie się!"

Doda rozliczy się z byłymi partnerami na nowej płycie? Według doniesień "Super Expressu" zapowiada się, że piosenkarka szykuje prawdziwą muzyczną bombę. Okazuje się bowiem, że artystka, która ma za sobą związki m.in. z Nergalem czy Emilem Haidarem, na płycie zespołu Virgin będzie śpiewać o własnych doświadczeniach życiowych. Doda nie ukrywa, że jej muzyka to prawdziwy pamiętnik. Oj tak. Moja muzyka to pamiętnik mojego życia. Przygotujcie się na prawdziwe emocje!  - Doda zapowiedziała w rozmowie z tabloidem. Premiera płyty zespołu Virgin, na której Doda ma rozliczyć się z byłymi partnerami, zapowiedziana jest na koniec października. Jak myślicie, o kim piosenkarka będzie śpiewać?   Jedno jest pewne - Doda wie jak podgrzać atmosferę!   Zobacz także: Nieszczęśliwa miłość? 5 skutecznych porad, jak się odkochać   Doda będzie śpiewać o swoich byłych partnerach.   Premiera płyty zapowiedziana jest na koniec października.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner