fendi s/s 2021
East News

Trend na 2021: kolor czerwony!

fendi s/s 2021
East News

Zaczynasz już szykować swoją garderobę na wiosnę? W takim razie nie może zabraknąć w niej koloru czerwonego! Ta ognista barwa pojawiła się w kolekcjach na wiosnę/lato 2021 takich domów mody jak: Chanel, Hermes, Valentino, Fendi, Versace, Stella McCartney czy Givenchy. Jak ją nosić, z czym łączyć i dlaczego każda kobieta powinna mieć choć jedną czerwoną sukienkę?

Najmodniejszy kolor w 2021? Czerwień!

czerwony-kolor-duplo-inspiruje-trendy-2021
East News

Na zdjęciu: Hermes, Chanel, Fendi

Czerwień jest kolorem miłości, namiętności i pasji. Nic dziwnego, że wiele kobiet wybiera właśnie czerwone kreacje na randkę lub imprezę. Obok tej barwy po prostu nie można przejść obojętnie! Wiedzą o tym również projektanci mody, dla których czerwień bardzo często stanowi inspiracje. Jednak w sezonie 2021 ten kolor zyskuje nowe znaczenie – czerwony zaczyna symbolizować siłę i pewność siebie kobiet, a nie chęć zwrócenia na siebie uwagi. Kreacje w tym kolorze są niezwykle wyrafinowane i oryginalne: przeskalowane, uszyte z mieniących się łusek, wyposażone w ozdobne falbany i pełne objętości. Jest to moda przed duże „M” i prawdziwa sztuka. Nawet minimalistyczna i dość surowa wersja czerwonych kreacji, jak np. u Stelli McCartney, jest niebanalna i zwraca na siebie uwagę.

czerwony-kolor-duplo-inspiruje-trendy-2021
East News

Na zdjęciu: Versace, Givenchy

Jak nosić czerwień? Najlepiej postaw na total look, czyli ubrania i dodatki w jednym kolorze, jak np. u Fendi. Inną opcją jest dodanie czarnych lub białych dodatków. Jeśli na razie brakuje ci odwagi, by iść na (czerwoną) całość, możesz wybrać dodatki w kolorze czerwieni – buty, torebkę, apaszkę albo szminkę. Zacznij od małych kroków, a jesteśmy pewni, że potem się rozkręcisz!

Kolekcja Adriana Krupy inspirowana batonikiem Duplo

sukienki-inspirowane-batonikiem-duplo-adrian-krupa
Adam Pluciński

Czerwony kolor był również inspiracją dla Adriana Krupy do stworzenia jego najnowszej kolekcji. Dlaczego w swoich projektach postawił na czerwień? Ponieważ jest to kolor opakowania batonika Duplo! Kreacje stworzone przez Adriana w ramach współpracy #duploinspiruje nawiązują do struktury, opakowania i pysznego orzechowego smaku batonika. Od początku celem projektu #duploinspiruje było inspirowanie młodego pokolenia projektantów do poszukiwania kreatywnych i nieoczywistych rozwiązań w obszarze sztuki stosowanej.

duplo-inspiruje
Adam Pluciński

I udało się to Adrianowi Krupie w 100%! Każda kreacja jest niebanalna, spektakularna i idealnie wpisuje się w najmocniejsze światowe trendy. Jest również w pięknym, intensywnym czerwonym kolorze! Projekty stworzone przez Adriana powstały z myślą o silnych kobietach, które nie boją się być sobą. W 2021 warto postawić na siebie!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o projekcie Duplo Inspiruje i być na bieżąco z trendami, odwiedźcie profil batonika Duplo na Instagramie!

Materiał powstał z udziałem marki Duplo

Więcej na temat Chanel Versace czerwona sukienka
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43