bizuteria-na-walentynki-lilou
Mat.prasowe

Szukasz wyjątkowego prezentu na walentynki? Ta biżuteria skradnie serce każdej kobiety!

bizuteria-na-walentynki-lilou
Mat.prasowe

Miłość należy celebrować codziennie, ale gdy obchodzi swoje święto, szczególnie. W końcu to jedno z najwspanialszych uczuć! Sprawia, że życie nabiera barw, napełnia nas radością i każdego dnia dodaje sił. „Kocham Cię” można powiedzieć partnerce lub partnerowi, ale też mamie, przyjaciółce czy siostrze. Życie bywa niezwykle kruche i pełne niespodzianek, dlatego warto okazywać uczucia bliskim osobom i doceniać to, że są obok. Jak najlepiej to zrobić? Możesz napisać list miłosny, ugotować pyszny obiad, zabrać na masaż albo podarować wyjątkową biżuterię. Z okazji walentynek szukaliśmy najbardziej romantycznych pierścionków, naszyjników i kolczyków wśród polskich marek biżuteryjnych. Najpiękniejsze propozycje znaleźliśmy w Lilou. Musisz je zobaczyć!

Personalizowane miłością

bizuteria-na-walentynki-lilou
Mat.prasowe

Pozłacany łańcuch z nieśmiertelnikiem - 497 zł, naszyjnik łańcuch z sercem i zawieszką z różowym kwarcem - 428 zł, kolczyki koła z sercem - 237 zł, bransoletka na sznurku z sercem - 120 zł. 

Data pierwszego spotkania, wasze inicjały a może wyznanie? Dzięki osobistemu grawerunkowi będziecie mogli zachować wyjątkowe chwile i wspomnienia na zawsze. I każdego dnia mieć je przy sobie. Możesz wybrać spektakularny i modny łańcuch z sercem, elegancki nieśmiertelnik, kultową bransoletkę albo subtelne kolczyki. Każda z tych kompozycji będzie pełna uczuć i jedyna w swoim rodzaju!

Kolekcjonuj chwile

bizuteria-na-walentynki-lilou
Mat.prasowe

Obrączki - od 99 zł do 129 zł.

Obrączka jest jednym z najpopularniejszych i najważniejszych symboli miłości. To prawdziwa deklaracja uczuć! Na każdej z nich możesz wykonać osobisty grawerunek i zapisać swoje najpiękniejsze wspomnienie np. miejsce, do którego chcesz wrócić albo w którym się zaręczyliście. Może być to również imię najlepszej przyjaciółki czy cytat z ulubionej książki, o którym chcesz zawsze pamiętać. Taką obrączkę możesz nosić niczym amulet: pojedynczo lub po kilka naraz. Łącząc dowolnie kolory pierścionków, możesz codziennie tworzyć nową historię. A jak wiadomo, historia lubi się powtarzać. W przypadku tych pięknych nie mamy nic przeciwko!

Magiczne słowo

biżuteria lilou na walentynki
Mat.prasowe

Kolczyki LOVE z perłami - 169 zł, naszyjnik LOVE z zawieszką z białym kwarcem - 258 zł, pozłacana bransoletka LOVE - 129 zł, pozłacany pierścionek LOVE - 169 zł.

Pierwsze wyszeptane „Kocham Cię” pamięta każda para. Siła tych dwóch słów jest ogromna - zapadają tak mocno w pamięć, że jesteśmy w stanie powiedzieć, jaka była wtedy pogoda czy gdzie dokładnie to się stało. Jeśli chcesz, aby twoja druga połówka każdego dnia pamiętała o waszej miłości, możesz jej podarować coś z kolekcji Love. Jest to połączenie subtelnego łańcuszka oraz słowa LOVE wpisanego w każdy element kolekcji, która tworzy talizman z niepowtarzalną mocą. Mocą miłości!

O bliskie osoby należy dbać każdego dnia, jednak szczególnie w walentynki warto otworzyć swoje serce i pokazać, jak mocno kochasz!

Materiał powstał z udziałem marki Lilou

Więcej na temat Lilou Walentynki biżuteria Lilou
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43