Avon!
Fleszstyle

Aż 88% Polek uważa, że możliwość zarabiania własnych pieniędzy daje im wolność i niezależność!

Aż 88% Polek uważa, że możliwość zarabiania własnych pieniędzy daje im wolność i niezależność!

90% Polek deklaruje, że chce mieć możliwość wyboru własnej drogi, a 86% uważa, że zawsze można zmienić swoje życie i zacząć je od nowa – niezależnie od wieku. To dane z najnowszego badania przeprowadzonego dla firmy Avon Cosmetics Polska. Kluczowa w poczuciu niezależności jest też możliwość zarabiania pieniędzy. Czego jeszcze nie wiemy o kobietach?

Możliwość rozpoczynania od nowa i wybór własnej drogi – to najważniejsze aspekty wolności dla polskich kobiet. Podczas badania1 zebrano odpowiedzi od 1150 Polek w wieku 16-55 lat, w tym od 200 Konsultantek Avon. Wyniki pokazują, że Polki pragną kierować się w życiu dwoma wartościami: wolnością i niezależnością. Jak się okazuje, dla 91 % z nich niezależność finansowa pozwala na bycie wolną, a zarobienie nawet na małe rzeczy daje poczucie wolności i niezależności (88%). Z odpowiedzi ankietowanych kobiet wynika również, że Polki wyjątkowo mocno cenią sobie wsparcie innych i poczucie wspólnoty – 83% kobiet, które brały w nim udział odpowiedziało, że inni ludzie są dla nich inspiracją, a 70% ankietowanych zaznaczyło, że zawsze może liczyć na pomoc swoich przyjaciółek.

Avon!

Zobaczcie kulisy gorącej sesji Justyny Steczkowskiej z mężem! WIDEO

Myślisz, że znasz Avon? No to popatrz!

Avon już od prawie 135 lat daje poczucie wolności i niezależności swoim Konsultantkom, oferując pracę na własnych warunkach i pomagając zdobyć niezależność finansową, a 84% Konsultantek firmy ceni sobie swobodę w zakresie liczby godzin, które spędzają w pracy. Dla klientek Avon kojarzy się z zaradnością – twierdzi tak ponad połowa. Chcemy pokazać światu, jaki naprawdę jest Avon – mówi Magdalena Jakubowska-Wąsowicz, Market Research Manager z Avon.

Marka od lat stoi za wszystkimi kobietami, wspiera je, rozumie i pomaga rozwijać skrzydła. Jak pokazuje badanie wartości, za które pokochały firmę współpracujące z nią Konsultantki, są bliskie wielu Polkom. Wiedząc, że zaradne i przedsiębiorcze dziewczyny, które same decydują o własnych finansach są bardziej spełnione życiowo, szczęśliwsze i pewniejsze siebie, Avon od zawsze zachęca kobiety do eksperymentowania, odkrywania nowych rzeczy i zaskakiwania innych swoimi pomysłami.

We wrześniu 2020 ruszyła nowa kampania Watch Me Now. To ukłon wobec związanych z nią ludzi, inicjatyw przez nią podejmowanych i produktów docenianych na całym świecie. Watch Me Now ma pokazać światu, jaki jest współczesny Avon i zachęcić do jego poznania na nowo. Jak? M.in. poprzez opowiedzenie historii niesamowitych ludzi, którzy w nim pracują. Myślisz, że znasz Avon? No to popatrz! #watchmenow

Avon!

Najważniejsze wydarzenie roku – Dzień na U zawsze aktualny!
Styl życia
Najważniejsze wydarzenie roku – Dzień na U zawsze aktualny!
Najważniejsze wydarzenie roku – Dzień na U zawsze aktualny!

Jest wydarzenie, które nie schodzi z afisza, nawet kiedy inne są odwoływane. Dzień na U to nieodłączne święto w kalendarzu każdej kobiety, którego nie da się wykreślić. To czas na to, by wykonać zalecane raz w roku badanie profilaktyczne i potwierdzić zdrowie swoich piersi. 15 października, w Dzień Zdrowia Piersi, startuje kolejna edycja kampanii Fundacji Rak'n'Roll w partnerstwie z Avon Kontra Rak Piersi, zachęcająca Polki do regularnych badań. W ostatnich miesiącach nowa rzeczywistość sprawia, że musimy anulować wiele naszych planów, wydarzeń i spotkań. Troska o zdrowie i dobre samopoczucie to jednak coś, czego nie warto przekładać na później. Właśnie dlatego w tym roku, już po raz kolejny, Fundacja Rak’n’Roll i Avon Kontra Rak Piersi ruszają z inicjatywą zachęcającą kobiety do profilaktycznych badań USG i zadbania o swoje zdrowie. Wszyscy wciąż próbujemy odnaleźć się w odmienności 2020 roku i pandemii krzyżującej nasze plany. Odwołane koncerty, wyjazdy, spotkania ze znajomymi. Jest jednak wydarzenie, którego nie tylko nie musimy wykreślać z naszych kalendarzy, a wręcz warto zakreślić je sobie na czerwono – Dzień na U, czyli czas, w którym najważniejsze jest nasze zdrowie i samopoczucie. To dzień, w którym zrobimy USG, by potwierdzić zdrowie swoich piersi. Badanie USG jest całkowicie bezbolesne i trwa zaledwie kilkanaście minut. To nasze kobiece święto, z którego warto skorzystać – przekonuje Joanna Rokoszewska-Łojko z Fundacji Rak’n’Roll. Do celebracji swojego Dnia na U w tym roku dołączyło wiele gwiazd: Aleksandra Hamkało, Joanna Jabłczyńska, Barbara Wrońska, Ania Markowska i Ida Nowakowska. Dziewczyny przekonują, że troska o siebie i profilaktyka to coś, co w swoich planach warto uwzględniać zawsze na pierwszym miejscu. Ty też dodaj do kalendarza...

para leżąca na jesiennych liściach
© ivanko80/Fotolia.com
Styl życia
Jak zdobyć i zatrzymać przy sobie chłopaka? 5 skutecznych rad
Jak zdobyć chłopaka? Już samo pytanie jest błędne – zdobywcą powinien być tylko i wyłącznie mężczyzna. Kobieta, która zaczyna wchodzić w tę rolę ma małe szanse na to, by stać się obiektem pożądania. Tymczasem najskuteczniejsze jest po prostu bycie sobą i… pozostawanie sobą.

Jak zdobyć chłopaka? Już samo pytanie jest błędne – zdobywcą powinien być tylko i wyłącznie mężczyzna. Kobieta, która zaczyna wchodzić w tę rolę ma małe szanse na to, by stać się obiektem pożądania. Tymczasem najskuteczniejsze jest po prostu bycie sobą i… pozostawanie sobą.   Sherry Argov w książkach „ Dlaczego mężczyźni kochają zołzy ” i „Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy” zawarła szereg rad, jak powinny postępować kobiety, by zdobyć chłopaka, a potem go przy sobie zatrzymać. Czy trzeba być zołzą, żeby zdobyć i zatrzymać chłopaka? Autorka wyszła z założenia, że najskuteczniejszym sposobem na to, by być cały czas atrakcyjną jest zachowywanie się jak tytułowa zołza . Trzeba tu jednak podkreślić, że Argov nie ma na myśli bycia złośliwą i nieprzyjemną bez powodu. To raczej nieco prowokujące określenie kobiety, która zna swoją wartość, szanuje się i umie stawiać granice w relacjach. Zasady atrakcyjności – jak zdobyć chłopaka? Argov opracowała 100 zasad atrakcyjności , których kobieta powinna przestrzegać, aby mężczyzna się nią zainteresował. W następnej książce stworzyła następnych 75 zasad działania związku . Można je i zebrać w ogólniejsze zalecenia: Nie staraj się za bardzo – nie oznacza to, że nie powinnaś w ogóle okazywać zainteresowania czy też tego, że zależy ci na relacji. Wszystko jednak należy robić z umiarem. Dobra relacja to taka, w której czujesz się dobrze, swobodnie i nie robisz niczego wbrew sobie, by przypodobać się mężczyźnie. Rezygnowanie ze swojego życia, zaburzanie własnego rytmu sprawi, że stworzysz w nim pustkę. Kobieta, która ma własne pasje , zainteresowania, znajomych i zajęcia jest o wiele atrakcyjniejsza. Mężczyzna będzie też miał poczucie, że nie chcesz go od razu usidlić,...

Mężczyzna siedzi między dwiema kobietami. Obie na niego patrzą.
Flickr/Ben 'Jimmy' Angel/CC BY-ND 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/
Styl życia
Jak poradzić sobie z zazdrością?
Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak nie być zazdrosnym i dochodzisz do wniosku, że jest to niemożliwe, bo miłość i zazdrość są nieodłączne – nie mylisz się. Zazdrość tym tylko różni się od miłości, że ma swoje granice, a przekroczenie ich może zepsuć nawet najbardziej udany związek.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak nie być zazdrosnym i dochodzisz do wniosku, że jest to niemożliwe, bo miłość i zazdrość są nieodłączne – nie mylisz się. Zazdrość tym tylko różni się od miłości, że ma swoje granice, a przekroczenie ich może zepsuć nawet najbardziej udany związek.   Zazdrość nie jest cechą wrodzoną, a wyuczoną – jej źródło tkwi w lęku , niskiej samoocenie, niedostatecznym poznaniu swojego partnera i krzywdzących stereotypach na temat płci przeciwnej. Aby pozbyć się zazdrości, podejdź do swojego problemu analitycznie. Krok 1: Zdefiniuj pojęcie miłości. Żeby uzmysłowić sobie, jak szkodliwa i irracjonalna może być zazdrość, zacznij od odpowiedzenia sobie na pytanie, czym dla ciebie jest miłość . Jeśli w swojej definicji nie pojawi się posiadanie drugiej osoby na własność lub sprawowanie nad nią kontroli, to znak, że jesteś w stanie stworzyć zdrowy związek i na takiej relacji najbardziej ci zależy. Kiedy myślisz o miłości i pierwszym, co przychodzi ci do głowy są wzajemna szczerość, zaufanie i wsparcie – jesteś na najlepszej drodze do pozbycia się zazdrości, która niszczy te wartości, przez co sprawia, że związek nie spełnia twoich oczekiwań. Krok 2: Uwolnij się od stereotypów. Nic tak nie osłabia wzajemnego zaufania jak stereotypy, które zewsząd słyszymy powtarzane jak mantrę. Mężczyzna wcale nie musi oglądać się za wszystkimi kobietami, a dziewczyna być ze swoim chłopakiem tylko dla pieniędzy. Kiedy na horyzoncie pojawi się szczupła, niebieskooka blondynka, wcale nie znaczy to, że mężczyzna myśli tylko o tym, jak bezkarnie zaciągnąć ją do łóżka, a gdy żona z entuzjazmem opowiada o nowym szefie, nie ma jeszcze powodu, aby podejrzewać ją o romans. Prawdziwe problemy zaczynają się dopiero wtedy, gdy rodzą się podejrzenia –...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner