Anna Mucha w zielonej sukience z cekinami
East News

Anna Mucha rzadko bywa na salonach, ale gdy już się pojawi, to ciężko oderwać od niej wzrok! Zobaczcie jej odważną stylizację

Anna Mucha w zielonej sukience z cekinami
East News

Anna Mucha od lat nie jest już częstym gościem salonów. Od kiedy została mamą, zdecydowanie ograniczyła swoje wyjścia. Z tego właśnie względu, gdy już pojawi się na jakiekolwiek imprezie, ciężko oderwać od niej wzrok. Anna Mucha ma gwarancję, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie, tym bardziej że chętnie stawia na odważne stylizacje. Tak jak i tym razem. 

Anna Mucha w odważnej stylizacji na imprezie

Czwartkowy wieczór Anna Mucha spędziła na jednej z imprez. Aktorka zaprezentowała się w seksownej sukience projektu Violi Piekut. Kreacja miała wielki dekolt, a także została udekorowana piórami, które są jednym z najmodniejszych elementów ostatnich kilku sezonów. Oprócz tego sukienka została ozdobiona tysiącem cekinów, które odbijały blask fleszy. Anna Mucha doskonale wie, co zrobić, żeby błyszczeć na czerwonym dywanie.

To jednak nie koniec modnych elementów w stylizacji Anny Muchy - aktorka postawiła na małą torebkę w najgorętszym odcieniu sezonu - fioletowym. Uwagę zwracał także makijaż aktorki i jej fryzura. Gwiazda zdecydowała się na mocniejszy make-up oczu, podkreślając je brązowymi cieniami. Taki kolor doskonale współgra z jej urodą. Włosy ułożyła w delikatne fale, czyli jedną z najmodniejszych fryzur sezonu. 

Podoba się wam stylizacja Anny Muchy? Czy może uważacie, że była zbyt odważna? 

 

Anna Mucha wybrała seksowną kreację od Violi Piekut

Anna Mucha w sukience zielonej od Violi Piekut
East News

Widać było, że aktorka świetnie się czuje w swojej stylizacji

Anna Mucha na imprezie w cekinowej sukience
East News

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13