Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Jurksztowicz i Ewa Mielnicka w stylizacjach z motywem moro
ONS
Fleszstyle

Anna Jurksztowicz i Ewa Mielnicka w stylizacjach z motywem moro. Która wyglądała lepiej? SONDA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jurksztowicz miała śpiewać piosenkę Edyty Górniak
ons
Newsy
Przebój Górniak był napisany dla... Jurksztowicz. Gwiazda zdradziła szczegóły
Tego nie wiedzieliśmy o Edycie

Anna Jurksztowicz związana jest z muzyką od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. To właśnie ona zaśpiewała przeboje do największych produkcji telewizyjnych i filmowych w naszym kraju - "Kingsajz", "Na dobre i na złe", "Matki, żony i kochanki" czy też "Ranczo". Fani jej talentu przez długie lata musieli czekać na jej album, ich oczekiwania zostały nagrodzone niedawno, kiedy to ukazał się krążek "Poza czasem. Muzyka duszy". Jego premiera przyciągnęła tłum gwiazd i przyjaciół artystki. Przypomnijmy: Serialowa diwa wraca z nową płytą. Na premierze wspierały ją gwiazdy   Przy okazji promocji płyty, Jurksztowicz wróciła do mediów i zaczęła coraz częściej udzielać wywiadów. W jednym z nich opowiedziała o kulisach powstawania płyty, ale nie zapomniała także wspomnieć o życiu prywatnym. Podzieliła się także informacją, że to właśnie ona miała zaśpiewać wielki hit Edyty Górniak i Mieczysława Szcześniaka "Dumka na dwa serca". Producenci z ostatniej chwili zdecydowali się ją zastąpić, bowiem była... za stara.   Kocham ten utwór i śpiewam ją do dziś na koncertach w pierwszej wersji, tak jak została skomponowana. Ale wtedy producenci orzekli, że… jestem za stara, aby to dobrze wypadło - potrzebowali młodej gwiazdy . Dodam, że miałam wtedy 34 lata. Opowiadam tę historię z "Dumką", ponieważ ludzie często pytają, dlaczego ja tego nie nagrałam, tylko Edyta Górniak. - czytamy w rozmowie z Onet.pl   Myślicie, że gdyby partie Edyty zaśpiewała Anna, to nadal byłby to hit? Dla porównania obie wersje. Zobacz: Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich nowym teledyskiem Wersja Anny Jurksztowicz: Wersja Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka: Edyta Górniak zmienia się jak kameleon:

Joanna Horodyńska tłumaczy, dlaczego jest dziwakiem
ONS
Fleszstyle
Joanna Horodyńska: "Kto może mnie oceniać? Jestem dziwakiem..." WIDEO

Joanna Horodyńska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej stylizacje budzą skrajne emocje, tak jak w przypadku tej z Flesz Fashion Night 2015 , która odsłoniła sporo ciała. W rozmowie z Party.pl stylistka powiedziała nam, dlaczego lubi tak eksperymentować: Tomasz Jacyków zawsze mi mówi: " Rób co chcesz. Jeżeli umysł Ci podpowiadać, żeby zaszaleć, to to rób". Nie patrz na innych . Jeśli myślisz że Cię oceniają, to kto ma nas oceniać? Jesteśmy freakami, jesteśmy dziwkami! W Polsce rzeczywiście Joanna jest jedną z nielicznych osób, która lubi zaszaleć z modą i nie żałuje na nią pieniędzy. Udowodniła to przecież nieraz.   Zobacz także: Joanna Horodyńska w stylizacji za ponad… 18 tysięcy złotych! Wiemy co to za marki !   Joanna Horodyńska na Flesz Fashion Night Joanna Horodyńska na Flesz Fashion Night  

Dziewczyna z długimi włosami
Newsy
Ewa Mielnicka na spotkanie z ambasadorem Japonii ubrała kimono! I jak wyglądała...

7 października doszło do wyjątkowego spotkania. Ambasador Japonii w Polsce Makoto Yamanaka wraz z małżonką spotkał się w swojej rezydencji z aktualną Miss Polski Ewą Mielnicką ! Ewa Mielnicka spotkała się z ambasadorem Japonii Spotkanie odbyło się tuż przed wyjazdem Miss Polski 2014 Ewy Mielnickiej na jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie – Miss International 2015 właśnie do Japonii.  W walce o tytuł Ewa będzie rywalizować z kilkudziesięcioma pięknościami z całego świata. Wszystko rozpocznie się w połowie października i potrwa aż do gali finałowej 5 listopada w Tokio. Miss Polski zaprezentowała się fotoreporterom w tradycyjnym japońskim kimono, w które została ubrana przez małżonkę ambasadora. Ceremonia założenia kimono trwała 45 minut!   Ewa Mielnicka spotkała się z ambasadorem Japonii Spotkanie Ewy Mielnickiej z ambasadorem Japonii Miss Polski na spotkaniu z ambasadorem Japonii Ewa Mielnicka i ambasador Japonii z żoną Ewa Mielnicka podczas "Biegu w sukniach ślubnych"  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner