Agnieszka Woźniak-Starak w wysokich czarnych butach na platformie
Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" w niebotycznie wysokich botkach. Ten model jeszcze bardziej wyszczuplił jej nogi

Agnieszka Woźniak-Starak w wysokich czarnych butach na platformie
Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w ostatnim odcinku "Dzień Dobry TVN" przyciągała wzrok wszystkich! Dlaczego? Wszystko ze względu na jej stylizację. Prowadząca śniadaniowe pasmo TVN postanowiła połączyć ciemnozielony sweter z podkreślonymi ramionami od Isabel Marant z jeansowymi szortami o kroju "paper bag" marki One Teaspoon. Całość uzupełniła długim wisiorem, czarnymi rajstopami i nimi... Mowa o czarnych botkach na niebotycznie wysokiej platformie, które niesamowicie wyszczupliły i wydłużyły jej nogi. Fani nie mogli uwierzyć w to, że Agnieszka ma aż tak długie nogi, o czym pisali w komentarzach pod zdjęciem:

Ale Aga ma nogi 😍😍😍

Aga, ale nooogiii 😍

Ale chude nogi😮.

To tylko kilka z pozytywnych komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem Agnieszki Woźniak-Starak tuż po emisji środowego "Dzień Dobry TVN". Jak widać, połączenie szortów, czarnych rajstop i botków na platformie dało efekt "wow"!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w kurtce "puffer" z recyklingu! Ten model to must have 2021 roku

Botki na platformie - z czym je nosić?

Jak oceniacie stylizację Agnieszki Woźniak-Starak? My uważamy, że wygląda w niej rewelacyjnie. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na jej botki na platformie, które dodały jej minimum 10 centymetrów. Agnieszka jest bardzo wysoka - ma 178 centymetrów wzrostu. Z takimi butami już niewiele jej brakuje do 2 metrów ;-).

Agnieszka Woźniak-Starak w wysokich czarnych butach na platformie
Instagram

Wysokie botki na platformie sprawdzą się w przypadku każdej sylwetki. Jeśli połączycie je z ciemnymi rajstopami - tak jak zrobiła to Woźniak-Starak, lub zestawicie z czarnymi jeansami - maksymalnie wydłużycie i wyszczuplicie nogi! Ten trik działa!

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22