Odżywki do paznokci Eveline Cosmetics 8 in 1 Total Action i pomysł na wiosenny manicure
materiały prasowe, Party.pl

Jakich odżywek do paznokci używają Ada Fijał i Joanna Orleańska? Odkryj nowości od Eveline i stwórz modny manicure!

Odżywki do paznokci Eveline Cosmetics 8 in 1 Total Action i pomysł na wiosenny manicure
materiały prasowe, Party.pl

Oferta marki Eveline Cosmetics poszeszyła się o rewolucyjne kosmetyki do pielęgnacji paznokci. Nowe odżywki 8 w 1 Total Action z kompleksem Strong Nail nie tylko odbudowują, regenerują, uszczelniają i utwardzają płytkę, ale też zapewniają jej spektakularny połysk mieniący się złotymi lub srebrnymi drobinkami. Dodatkowe plusy? Pielęgnacyjne preparaty od Eveline Cosmetics pobudzają wzrost paznokci i zwiększają ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wystarczy już 10 dni kuracji, by nawet bardzo zniszczonym i matowym płytkom przywrócić zdrowy połysk i gładką powierzchnię.

 

Jednymi z pierwszych osób, które przetestowały nowe odżywki 8 w 1 Total Action, były znane fashionistki: Ada Fijał i Joanna Orleańska. Dlaczego nowości od Eveline Cosmetics na stałe zagościły w ich kosmetyczkach?

 

Odżywka do paznokci Eveline Cosmetics
materiały prasowe

Ada Fijał, aktorka i ikona stylu: „W czasie pracy na planie zdjęciowym zdarza się, że zmieniam kolor manikiuru kilka razy dziennie. Dlatego miałam problem z osłabionymi i łamliwymi paznokciami. Na szczęście niedawno odkryłam odżywkę z diamentami Eveline! Już po pierwszych dwóch tygodniach kuracji stan moich paznokci wyraźnie się poprawił, są mocniejsze i bardziej odporne na częste zmiany koloru lakieru i działanie zmywacza. Testowałam różne odżywki, ale nigdy wcześniej nie zauważyłam tak szybkich efektów.”

 

Odżywka do paznokci Eveline Cosmetics
materiały prasowe

Joanna Orleańska, aktorka: „W mojej pracy niezwykle ważny jest perfekcyjny wygląd. Dbam o zdrowe odżywianie i urozmaiconą w warzywa, owoce i soki dietę. Kiedy moje paznokcie zaczynają się łamać, co zdarza się na przykład na wiosnę, wiem, że moje dłonie potrzebują dodatkowego wsparcia. Wtedy stosuję odżywki do paznokci marki Eveline. Moje dłonie szybko są znowu piękne i zadbane. Już po tygodniu stosowania widzę ogromną różnicę. Płytka jest gładka i błyszcząca, paznokcie już się nie łamią, a skórki są nawilżone. Polecam serdecznie (nie tylko swojej córce i mamie).”

 

Gotowe na zmianę na lepsze? Zanim weźmiecie się za testowanie odżywek od Eveline Cosmetics, zwróćcie uwagę na sposób użycia - to klucz do sukcesu!

 

Pamiętajcie, by wstrząsnąć odżywkę przed użyciem.

Odżywka do paznokci Eveline Cosmetics
Party.pl

Dzień 1: nałożyć preparat bezpośrednio na paznokcie.

Dzień 2: nałożyć drugą warstwę.

Dzień 3: stare warstwy zmyć za pomocą zmywacza Nail Therapy i powtórzyć kurację.

Stosować 2 tygodnie i przerwać kurację na 1 miesiąc.

 

Uwaga: Nie stosować na uszkodzone paznokcie (np. po usunięciu manicure hybrydowego lub akrylowego). Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką bądź kremem. Unikać kontaktu z oczami. Środek łatwopalny! Nie stosować doustnie. Chronić przed dziećmi. Zawiera 2 % formaldehydu, który skutecznie utwardza płytkę paznokcia. Przeciwwskazaniem do użycia jest uczulenie na którykolwiek ze składników. Preparat należy najpierw przetestować w ciągu 2-3 dni. W przypadku reakcji alergicznych, uczucia pieczenia lub bólu, przerwać kurację.

 

Zregenerowane i lśniące paznokcie aż proszą się o modny, wiosenny manicure. W redakcji Party.pl podeszliśmy do tematu na poważnie i sprawdziliśmy prostą technikę, którą będziecie mogły wypróbować samodzielnie w domu. Sprawdźcie, jak uzyskać pastelowy manicure z graficznym akcentem przy pomocy produktów do paznokci Eveline Cosmetics krok po kroku.

Tutorial z Eveline Cosmetics: pokazujemy, jak zrobić modny, wiosenny manicure. Efekt końcowy
Party.pl

 

Krok 1: Przed przystąpieniem do akcji przygotowujemy paznokcie i dłonie przy pomocy żelu do usuwania skórek Eveline Cosmetics Nail Salon i zmywacza Eveline Cosmetics 8 w 1 Total Action.

Tutorial z Eveline Cosmetics: pokazujemy, jak zrobić modny, wiosenny manicure. Krok 1
Party.pl

 

Krok 2: Stawiamy na modne w tym sezonie, pastelowe kolory. Pokrywamy płytki równomiernie dwiema warstwami lakieru Eveline Cosmetics MiniMax w odcieniu numer 141.

Wiosenny manicure z Eveline Cosmetics

 

Krok 3: Część paznokcia, która ma pozostać w bladoróżowym kolorze, zaklejamy kawałkiem papierowej taśmy.

Tutorial z Eveline Cosmetics: pokazujemy, jak zrobić modny, wiosenny manicure. Krok 3
Party.pl

 

Krok 4: Pokrywamy płytkę drugim odcieniem Eveline Cosmetics MiniMax (w tym przypadku stawiamy na numer 140). Taśmę zrywamy zaraz po nałożeniu drugiego koloru, przed wyschnięciem lakieru.

Tutorial z Eveline Cosmetics: pokazujemy, jak zrobić modny, wiosenny manicure. Krok 4
Party.pl

 

Krok 5: Po kilkunastu minutach równomiernie pokrywamy paznokcie top coatem Eveline Cosmetics Nail Salon Gel Shine.

Top coat do paznokci Eveline Cosmetics
Party.pl

Gotowe!

 

Wszystkie produkty wymienione w artykule znajdziecie w sklepie internetowym Eveline Cosmetics.

 

Więcej o odżywkach Eveline przeczytacie w nowym numerze magazynu „Party”.

 

Kosmetyki do paznokci Eveline
materiały prasowe

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10