Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
upięcie z warkocza
©sutichak/fotolia
Fleszstyle

Trzy fryzury na bal karnawałowy , które możesz wykonać samodzielnie

Fryzura na bal karnawałowy powinna być elegancka. To ważne i uroczyste wyjście, dlatego każda kobieta chce wyglądać na nim olśniewająco. Oprócz wyglądu liczy się także komfort i brak skrępowania umożliwiające zabawę do samego rana, dlatego tak dużą popularnością cieszą się włosy upięte w kok.

Fryzura na bal karnawałowy powinna być elegancka. To ważne i uroczyste wyjście, dlatego każda kobieta chce wyglądać na nim olśniewająco. Oprócz wyglądu liczy się także komfort i brak skrępowania umożliwiające zabawę do samego rana, dlatego tak dużą popularnością cieszą się włosy upięte w kok.

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

Pierwsza fryzura na bal karnawałowy – luźny zawijany kok z opaską

Do wykonania tej fryzury potrzebujesz opaski na gumce, grzebienia, lakieru do włosów oraz kilku wsuwek odpowiadających kolorowi włosów.

 

1. Za pomocą grzebienia zrób równy przedziałek na boku głowy.

2. Opaskę załóż na włosy, nie chowaj jej pod spód.

3. Oddziel cienkie pasmo włosów (ok. 2-3 cm szerokości) po lewej stronie głowy i zawiń je pod opaskę. Krok powtórz 3-4-krotnie z prawej i lewej strony głowy.

4. Włosy z tyłu głowy, które wystają spod opaski i te, które nie zostały podwinięte zbierz razem. Zwiń je i wsuń pod opaskę.

5. Aby kok był trwały i nie wysunął się spod gumki, włosy z tyłu głowy, zawinięte pod opaskę, podepnij 3-4 wsuwkami.

6. Kształt koka możesz wyrównać cienką, okrągłą końcówką grzebienia.

7. Całość spryskaj lakierem do włosów.

Druga fryzura na bal karnawałowy – elegancki kok na boku głowy z warkoczykami

Do wykonania tej fryzury potrzebujesz 4 silikonowych gumek w odcieniu twoich włosów, kilku wsuwek, lakieru do włosów oraz grzebienia.

 

1. Za pomocą grzebienia zrób równy przedziałek po prawej stronie głowy.

2. Wydziel cienkie pasmo (ok. 2-3 cm) z włosów po lewej stronie głowy w odległości około 3-4 cm od czoła.

3. Z całego pasma zapleć warkoczyk i zwiąż go gumką.

4. Wszystkie włosy zaczesz na lewą stronę (tam, gdzie został zapleciony warkoczyk).

5. Zaczynając od włosów przy samym czole, wydziel drugie cienkie pasmo włosów po prawej stronie głowy.

6. Zapleć z nich warkoczyk do końca długości włosów i zwiąż go gumką.

7. Wszystkie włosy zwiąż gumką z lewej strony głowy (poniżej ucha) w ciasny kucyk.

8. Kucyk podziel na trzy równe części i zapleć z nich luźny warkocz. Końcówkę warkocza zwiąż gumką.

9. Warkocz spryskaj odrobinę lakierem do włosów, aby wygładzić odstające końcówki włosów.

10. Włosy zakręć wokół gumki u podstawy warkocza, tak aby powstał okrągły kok.

11. W trakcie zakręcania warkocza, przypinaj go wsuwkami, aby kok był trwały i dobrze się trzymał.

12. Końcówkę włosów schowaj do środka koka.

13. Całość utrwal lakierem.

Trzecia fryzura na bal karnawałowy – klasyczny gładki kok na wypełniaczu z warkoczem

Do wykonania tej fryzury potrzebujesz grzebienia, okrągłego wypełniacza do włosów, dwóch gumek i szpilek do włosów.

 

1. Za pomocą grzebienia rozczesz włosy i zrób wysoki kucyk na czubku głowy.

2. Kucyk zwiąż mocną gumką do włosów.

3. Przeciągnij włosy przez wypełniacz, tak aby znalazł się on na gumce u podstawy kucyka.

4. Przykryj wypełniacz dookoła włosami, by nie było go widać.

5. Załóż gumkę na włosy, które pokrywają wypełniacz.

6. Z włosów wystających spod gumki wydziel jedno wąskie pasmo (ok. 2-3 cm), pozostałe włosy owiń dookoła wypełniacza.

7. Z wydzielonego pasma zapleć warkoczyk i owiń go dookoła wypełniacza.

8. Włosy wokół wypełniacza upnij szpilkami.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kok z warkocza na długich włosach
©grafikplusfoto/Fotolia
Fleszstyle
Fryzury na imprezę – eleganckie upięcie krok po kroku
Fryzura na imprezę powinna być dopasowana do okoliczności. Jeśli wybierasz się na bal, idealną propozycją będzie elegancki kok. Efektowną fryzurę na imprezę możesz zrobić sama.

Fryzura na imprezę powinna być dopasowana do okoliczności. Jeśli wybierasz się na bal, idealną propozycją będzie elegancki kok. Efektowną fryzurę na imprezę możesz zrobić sama. Fryzury na imprezę – kok z warkocza na bok Potrzebujesz : około 10 wsuwek w kolorze włosów, 4 gumki w kolorze włosów, lakier, żel.   Zrób przedziałek z prawego lub lewego boku głowy. Z jednego pasma włosów zrób cienki warkoczyk (zawiąż go gumką zbliżoną do koloru włosów). Przełóż wszystkie włosy na jedną stronę (tę, na której znajduje się warkocz), zostawiając jedynie cienkie pasmo na drugiej stronie. Z zostawionego pasma zapleć warkoczyk. Zwiąż go gumką i przymocuj wsuwką do skóry głowy. Wszystkie włosy zwiąż w kitkę z boku głowy. Jeśli lubisz artystyczny nieład, możesz zostawić kilka pasm, które pozostaną wypuszczone. Wysokość kitki zależy od tego, w którym miejscu chcesz mieć kok – jeśli tuż nad karkiem, zwiąż kitkę nisko. Podziel kitkę na trzy części i zapleć warkocz . Spryskaj włosy lakierem. Niesforne kosmyki ułóż za pomocą żelu do włosów . Zakręć warkocz wokół gumki do włosów, jednocześnie wsuwając spinki do włosów, by kok był stabilny. Końcówkę włosów schowaj do środka koka lub pod spód fryzury. Spryskaj włosy lakierem .   Fryzurę możesz udekorować ozdobną wsuwką, np. jeśli masz czarne włosy pięknie będzie się prezentowała wsuwka z czerwonym kwiatem . Dobór dodatków zależy jednak przede wszystkim od imprezowego stroju. Jeśli sukienka ma cekiny, koronki lub inne ozdoby, zrezygnuj z dodatków do włosów.  

Zaplatanie warkocza
© laszlolorik/Fotolia.com
Fleszstyle
Ciekawe fryzury plecione: kłos, opaska, warkoczyki bokserki
Fryzury plecione pasują do wielu stylizacji: zarówno tych eleganckich, jak i codziennych czy festiwalowych. Ciekawie wyglądać będą warkocz kłos i warkocze bokserki. Równie dobrze prezentują się zapleciona opaska lub kok.

Fryzury plecione pasują do wielu stylizacji: zarówno tych eleganckich, jak i codziennych czy festiwalowych. Ciekawie wyglądać będą warkocz kłos i warkocze bokserki. Równie dobrze prezentują się zapleciona opaska lub kok.   Aby zapleść włosy, powinny być one długie co najmniej do ramion . Pleciony kok oraz warkocz kłos najlepiej wyglądają na dłuższych włosach. Zapleciona opaska Aby zrobić plecioną opaskę, dobrze aby włosy sięgały do ramion lub niżej. Idealnie jest, gdy włosy są falowane.   Jak wykonać plecioną fryzurę opaskę: Zrób przedziałek na środku głowy. Na każdej połowie głowy rozdziel włosy na trzy części. Zapleć z nich warkocze francuskie (dobierane) po obu stronach głowy. Podepnij warkocze z tyłu głowy spinkami. Nałóż nieco żelu na warkocz i pozostałe, luźno puszczone pasma . Spryskaj fryzurę lakierem do włosów.   Jak zrobić plecioną opaskę , którą można również zakończyć warkoczem, zobaczysz na filmiku.   Zapleciony kok Spryskaj włosy sprayem z solą morską , który nada im teksturę. Zacznij zaplatać włosy od linii karku w górę, robiąc odwrócony warkocz francuski. Skończ zaplatanie fryzury w tradycyjny sposób. Podnieś włosy i zwiąż je wysoko w kucyk . Kucyk zakręć w dosyć luźny kok i podepnij spinkami do włosów tam, gdzie to konieczne.   Sprawdź, jak zapleść odwrócony warkocz francuski i wykończyć go kokiem na filmiku.    Warkocz kłos Warkocz kłos można zapleść bardzo dokładnie lub całkiem luźno, niedbale. Zależnie od sposobu wykonania tej fryzury, będzie pasował do wielu stylizacji.   Najlepiej zacząć pleść kłos od związania włosów w kucyk. Dzięki temu nie poplączą się, a warkocz się nie rozpadnie. Ten sposób jest polecany w szczególności osobom niewprawionym w...

Fryzura krok po kroku - podwójny warkocz
Marek Korlak
Newsy
Fryzura krok po kroku: podwójny warkocz
Dokonała na rozpoczęcie roku szkolnego!

Monika Tumińska , twórczyni bloga Hair by M , która na stałe współpracuje z magazynem "Flesz. Gwiazdy i Styl" przygotowała dla was tym razem instruktaż na podwójny warkocz, który doskonale sprawdzi się np. jako fryzura na pierwszy dzień roku szkolnego. Zatem do dzieła! Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur Fryzura krok po kroku: podwójny warkocz Zrób środkowy przedziałek na czubku głowy, Z tyłu głowy wokół przedziałka wydziel grubsze pasmo włosów, Pasmo podziel na trzy części i zapleć z nich warkocz dobierany, ale jego pasemka układaj pod spód, a nie na wierzch jak w warkoczu tradycyjnym, Warkocz zapleć do wysokości uszu, a jego koniec zwiąż cienką gumką, Z dwóch stron warkocza wydziel dwa pasma.Trzecim pasmem będzie końcówka warkocza, Z wydzielonych pasemek zapleć tradycyjny warkocz dobierany, Koniec warkocza zwiąż cienką gumką, I gotowe! Zajrzyjcie do galerii z instruktażowymi zdjęciami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner