długie suknie ślubne suknie ślubne z frędzlami suknie ślubne z kokardami suknie ślubne z koronką suknie ślubne z falbanami i piórami
modne suknie ślubne
Mat. prasowe

Sezon ślubny uważamy za otwarty! Już zaczyna się prawdziwe szaleństwo ślubnych przygotować, ostatnie poprawki, wybieranie sali, dekoracji, ale przede wszystkim sukni ślubnych, które bez wątpienia są jednym z najważniejszych elementów tego dnia. Jeśli wciąż poszukujesz idealnej ślubnej kreacji, zdecydowanie powinnaś się przyjrzeć kolekcji Oscara de la Renty. Z pewnością cię zainspirują! 

 

Szukaj telefonów, laptopów, sprzętów AGD, zabawek, odzieży, kosmetyków w niskich cenach na stronie eMAG.pl kody rabatowe.

 

1/5
długie suknie ślubne
Mat. prasowe

Oscar de la Renta stworzył wyjątkową linię ślubnych kreacji, w której znalazły się nie tylko suknie, choć zdecydowanie one dominują. Nie zabrakło jednak ciekawego rozwiązania w postaci białego kombinezonu z wielką kokardą z tyłu. To jeden z najmodniejszych elementów, więc nie mogło go zabraknąć w linii projektanta. 

2/5
suknie ślubne z frędzlami

Oscar de lat Renta zawarł w swojej kolekcji mnóstwo trendów. Pojawiły się np. suknie z frędzlami, które - jak wiemy - też są istotnym elementem wiosenno-letnich kreacji na co dzień. 

 

3/5
suknie ślubne z kokardami
Mat. prasowe

Wielkie kokardy jednak dominują. Pojawiają się na różnych fasonach kreacji Oscara de la Renty. 

4/5
suknie ślubne z koronką
Mat. prasowe

Jeśli chodzi o fasony, Oscar de la Renta postawił na klasyczne "księżniczki", ale nie brakuje także nowoczesnych sukienek mini czy seksownych "syren".

5/5
suknie ślubne z falbanami i piórami
Mat. prasowe

Wiele kreacji zostało ozdobionych tiulami czy koronkami. Pojawiły się także gorsetowe góry. W kreacjach projektanta nie ma jednak mowy o przepuchu czy kiczu. Ciekawym rozwiązaniem są pióra - Oscar de la Renta udekorował nimi kilka swoich kreacji. Nie zapomniał jednak również o przezroczystościach i falbanach. 

Więcej na temat suknie ślubne