Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Przed nami finałowy odcinek serialu "Przyjaciółki" i wreszcie dowiemy się, jak skończy się 13. sezon oraz poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Niestety, wiele wskazuje na to, że związek Zuzy i Jaśka może się zakończyć! W ostatnim odcinku Markiewicz powie bowiem swojemu mężowi, że... powinni się rozstać! Dlaczego to zrobi i jak na te słowa zareaguje Jasiek? Zobaczcie poniżej!

1/3
Zuza z Przyjaciółek w różowej bluzce
Mat. prasowe

W 13. sezonie związek Zuzy i Jaśka przechodzi poważny kryzys. Małżeństwo ma za sobą wyjątkowo ciężkie chwile - walkę z rakiem Zuzy, a jednak mimo tego, nie było sobie wierne. Gdy Zuza walczyła z chorobą, Jasiek zdradził ją z Darią. Natomiast Zuza zdradziła swojego męża z lekarzem Chrisem. Zuza dowiedziała się o zdradzie przypadkowo - wszystko wyjawiła jej matka, Stefa.

 

2/3
Zuza, Jasiek
Mat. prasowe

Jasiek próbował wynagrodzić Zuzie wszystkie krzywdy. Wtedy ona, kierując się wyrzutami sumienia, przyznała się do swojej zdrady. Jasiek był w szoku i powiedział, że nigdy jej tego nie wybaczy, bo "jest facetem". 

3/3
Zuza
Instagram

Mimo tego para nie rozstała się i dla dobra dzieci próbowała ratować związek. Niestety w 158. odcinku małżeństwo Zuzy i Jaśka zwiśnie na włosku. Gdy Markiewicz oświadczy mężowi, że wyjeżdża służbowo, on zacznie podejrzewać, że chodzi o Chrisa! Zaproponuje jej więc, że pojedzie razem z nią, by "miło spędzić weekend".

- Nie byliśmy ostatnio dla siebie zbyt mili, więc równie dobrze może być to koszmarny weekend - powie Zuza.

- Co w takim razie proponujesz? - spyta Jasiek

- Jeśli cały czas chcesz mnie śledzić i sprawdzać, jeśli tak ma wyglądać nasze "sklejanie"... to po prostu rozstańmy się - odpowie Markiewicz.

Co na to Jasiek i czy para faktycznie się rozstanie? Dowiemy się w czwartek, 23 maja. A wy jak myślicie? Czy to koniec małżeństwa Zuzy?

Więcej na temat Przyjaciółki