Zuza z Przyjaciółek smutna Zuza i Igor, brat Jaśka, w Przyjaciółkach Zuza, Jasiek na randce w 14. sezonie Przyjaciółek Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Zuza i Jasiek z "Przyjaciółek" kłócą się
Mat. prasowe

14. sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami. Już we wrześniu premiera! Możemy się domyślać, że w nowych odcinkach będzie się działo, bo serialowe gwiazdy już od kilku miesięcy kuszą zdjęciami z planu produkcji, które zdradzają nam szczegóły fabuły z nowych odcinków. Ostatnio na profilu "Przyjaciółek" na Instagramie pojawiło się m.in. zdjęcie Zuzy i Jaśka. Fani natychmiast zaczęli się obawiać, że para rozstanie się w 14. sezonie! Skąd takie podejrzenia i czy to faktycznie może się wydarzyć? Zobaczcie fotografię poniżej i poznajcie więcej szczegółów! 

1/4
Zuza z Przyjaciółek smutna
Mat. prasowe

Zuza, grana przez Anitę Sokołowską, ma wyjątkowo burzliwe życie w "Przyjaciółkach". W żadnym z sezonów serialu nie było jej dane wieść spokojnego życia - nieustannie musi walczyć bowiem z kolejnymi przeciwnościami losu. Gdy wydawało się, że już ułożyła sobie życie u boku Jaśka, założyła z nim rodzinę, to wyszło na jaw, że ma raka piersi. Zaczęła się wtedy ostra walka na śmierć i życie! Wygrana nie przyniosła jej jednak spokoju - Zuza dowiedziała się bowiem, że gdy leczyła się w USA, to Jasiek zdradził ją ze swoją wspólniczką! Ona potem sama zdradziła go ze swoim lekarzem. Para postanowiła sobie jednak wszystko wybaczyć, ale czy jej relacja przetrwa w 14. sezonie? 

2/4
Zuza i Igor, brat Jaśka, w Przyjaciółkach
Instagram

Zuza i Jasiek rozstaną się?

Wiele wskazuje na to, że 14. sezon może być przełomowym w związku Zuzy i Jaśka. Jak się okazuje, do mieszkania pary przyjedzie młodszy brat Jaśka, Igor! Niespodziewana wizyta zaskoczy wszystkich i wyjątkowo nie spodoba się Jaśkowi, który z bratem nie ma dobrych stosunków od lat. Najwyraźniej jednak Zuza wyjątkowo go polubi. Na wielu nowych zdjęciach z 14. sezonu Zuzie towarzyszy Igor, który prawdopodobnie sporo namiesza. Czy będzie nowym kochankiem Zuzy?

 

3/4
Zuza, Jasiek na randce w 14. sezonie Przyjaciółek
Instagram

To nie jest wykluczone! Na profilu "Przyjaciółek" na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie Zuzy i Jaśka z 14. sezonu, które natychmiast wzbudziło niepokój wśród internautów. Widzowie podejrzewają, że para się rozstanie!

Oj nie wygląda to dobrze 😢

Na bank się rozstaną 😐 ta scena „mi to mówi” - piszą fanki w komentarzach.

4/4
Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Zdania są jednak podzielone. Niektóre fanki sądzą, że para wybrała się na randkę.

rozstać mogli by się zarówno w domu, a to wygląda na randkę, jeszcze zuzka taka sexi

A mi to wygląda na randkę 😁😉 - piszą. 

A wy co myślicie? Zuza i Jasiek faktycznie się rozstaną?  

Więcej na temat Przyjaciółki