Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Jesteś fanem serialu "Barwy szczęścia"? W takim razie z pewnością zainteresuje cię, co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu TVP2. Tym bardziej, że niektórych bohaterów czekają trudne życiowe decyzje. O co dokładnie chodzi? Dowiecie się tego z naszej galerii!

1/7
Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Barw szczęścia"?

Na początek: świeże newsy z wioski „ex-ów”! W programie rozegra się decydująca walka – o głosy fanów i o to, kto zostanie zwycięzcą całego show. A Kacper (Jakub Szlachetka) zaskoczy kolegów i zapowie przed kamerami, że wygrane pieniądze odda fundacji, która pomaga osobom z zespołem Aspergera.

Czy chłopak podbije tym serca widzów – i w finale to właśnie on zdobędzie czek na 100 tysięcy złotych?

2/7
Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Spora „rewolucja” czeka też seniorów, a konkretnie Reginę (Ewa Serwa). Sadowska wróci z sanatorium i wyzna Walerii (Ewa Ziętek), że poznała na wyjeździe nowego ukochanego… który od razu się jej oświadczył. A Górka, słuchając przyjaciółki, będzie w szoku.

Ślub chyba nie wchodzi w grę... bo przecież ty nadal masz męża! - powie zdziwiona Waleria. 

3/7
Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Z kolei Bożena (Marieta Żukowska) zdecyduje się na mały flirt… z doktorem Stawickim (Piotr Borowski). Ale gdy Karolina (Marta Dąbrowska) zauważy, że między jej szefową i nowym gościem „iskrzy”, Stańska wszystkiemu zaprzeczy.

- Chyba mu się podobasz…

- Ja? Coś ci się chyba wydaje…

- Nie mów, że nie zauważyłaś, jak na ciebie patrzy!

- Mam męża, gdybyś o tym zapomniała!

4/7
Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Swoich problemów wyprze się też Sabina (Barbara Kurzaj) – gdy Kazik (Grzegorz Mielczarek) wyzna, że znalazł jej schowek na butelki i gdy spróbuje nakłonić przyjaciółkę, by poddała się terapii.

- Wyszedłem z tego. Nie piję. Mam pracę i dach nad głową... Kiedyś miałem znacznie więcej. Ale to straciłem... przez wódkę. Chcesz usłyszeć, jak się skończy twoja historia? Mogę ci opowiedzieć…

- Nie jestem taka jak ty!

- Próbujesz rozwiązywać swoje problemy za pomocą wódki. Ale ona nie sprawi, że twoje życie będzie łatwiejsze...

5/7
Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Tymczasem Agata (Natalia Zambrzycka) zacznie w końcu pracę w korporacji… i już pierwszego dnia złamie regulamin, dzwoniąc z biura do Patryka (Konrad Skolimowski). Dziewczyna dostanie za to od szefa (Maksymilian Rogacki) ostrą burę – i od razu zacznie się zastanawiać, czy w nowej firmie będzie naprawdę szczęśliwa.

6/7
Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Natalia (Maria Dejmek) swojego szczęścia postanowi za to szukać…. za granicą. Zwoleńska wyzna matce (Adrianna Biedrzyńska), że musi wyjechać z Polski, bo jako prawniczka nie może znaleźć w kraju pracy. I że jest gotowa zamieszkać w Niemczech.

Żadna kancelaria mnie nie chce! Ten świat jest bardzo mały. Jak tylko słyszą moje nazwisko, od razu kojarzą sprawę z Oliwierem… A kiedy potwierdzam, że faktycznie ja to ja… następuje koniec rozmowy. Boże, jaka ja byłam głupia!

Czy Małgorzata zdoła ją zatrzymać?

7/7
Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Za to w finale: dramat Piotra (Piotr Jankowski). W kolejnym tygodniu Walawski postanowi przenieść się z dziećmi do nowego domu, na drugim końca miasta. Tuż przed przeprowadzką odwiedzi go jednak Marian Topolski (Krzysztof Paszkowski) – ojciec dziewczynki, której przeszczepiono nerkę od Moniki.

Chciałem podziękować... że się pan zgodził na pobranie organów od córki. Nigdy panu tego nie zapomnę... Ani moja Helenka.(…) Moja córka zawdzięcza panu życie...

A Piotr ulegnie na nowo emocjom...

...I po rozmowie z Topolskim nagle zniknie – ku przerażeniu Ewuni (Gabriela Ziembicka) oraz Kasi (Katarzyna Glinka).

- Porwali tatusia… Nie wrócił do domu. Nie odbiera telefonu…

- Jak to nie wrócił?

- Wyszedł godzinę temu...

- Zostawił was samych? A dokąd poszedł?

- Nie wiem. Mówił, że zaraz wróci…

Co wydarzy się dalej? Emisja „Barw szczęścia” jak zawsze od poniedziałku do piątku o godz. 20:10, tylko na antenie TVP2… Zapraszamy gorąco!

 

Więcej na temat Barwy szczęścia