Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News
TYLKO U NAS

Joanna Opozda i Marieta Żukowska przez wakacje opóźniły nagrania do "Barw szczęścia"?! Mamy komentarz produkcji!

Kadr z serialu "Barwy szczęścia"
East News

Pudelek.pl niedawno poinformował, że Joanna Opozda i Marieta Żukowska swoimi zagranicznymi wyjazdami sprawiły, że prace na planie serialu "Barwy szczęścia" musiały zostać przeorganizowane. Serwis powołał się na doniesienia jednego z pracowników serialu.

Zachowały się jak gwiazdeczki. Wyjechały sobie na egzotyczne wakacje, którymi chwaliły się na Instagramie, nie myśląc o innych. Tym bardziej że w umowie każdy aktor podpisuje zobowiązanie, że w czasie trwania zdjęć nie będzie wyjeżdżał za granicę. To standard w czasie Covida - właśnie po to, by nie stwarzać dodatkowych problemów produkcji i pozostałym kolegom. A co by było, gdyby zamknięto nagle granice i nie mogłyby wrócić do Polski wcale? Nie robi się takich rzeczy - miał zdradzić Pudelkowi pracownik produkcji serialu.

Teraz produkcja serialu dementuje te informacje, które "godzą w dobre imię aktorek i produkcji". Przeczytajcie cały komentarz!

Wyjazdy gwiazd nie miały wpływu na zmiany w kalendarzu produkcji "Barw szczęścia"!

Niedawno media obiegła informacja, że zagraniczne wyjazdy Joanny Opozdy i Mariety Żukowskiej sprawiły, że trzeba było przeorganizować pracę na planie serialu "Barwy szczęścia". Co więcej pojawiły się doniesienia, że wobec aktorek zostaną wyciągnięte konsekwencje. Okazuje się, że te informacje nie są prawdziwe!

Nic takiego nie miało miejsca. Te informacje są nieprawdzie. Nie było zmian w kalendarzu ani w scenariuszu. - powiedziała nam Karolina Baranowska odpowiedzialna za PR "Barw szczęścia". 

Okazuje się, że współpraca z aktorkami przebiega bardzo dobrze i chodzi zarówno o Marietę Żukowską, jak i Joannę Opozdę, która do produkcji dołączyła niedawno.

Takie informacje godzą w dobre imię aktorek i produkcji, która świetnie radzi sobie z układaniem kalendarza. Z Mariettą Żukowską współpracujemy od lat i ta współpraca wygląda bardzo dobrze, podobnie jak z Joanną. 

Co więcej, jeśli chodzi o wyjazdy zagraniczne gwiazd nie są one niczym nadzwyczajnym i wszystkie produkcje świetnie sobie z nimi radzą, a jest to kwestia schematów, które są wypracowane i obowiązują od lat. 

Zobacz także: Jak uważnie oglądasz nowy sezon "Barw szczęścia"? Rozwiąż QUIZ!

 

Marieta od lat jest gwiazdą "Barw Szczęścia"

 

 

Więcej na temat Barwy szczęścia
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44