Reklama

To już pewne! Nowy serial "Za marzenia" zadebiutuje w wiosennej ramówce Telewizji Publicznej! Jak udało się nam dowiedzieć produkcja w której zobaczymy m.in. Maję Bohosiewicz, Annę Karczmarczyk i gwiazdora, którego z pewnością znacie z "M jak miłość"- Piotra Nerlewskiego, będzie pokazywana na antenie TVP2 już od poniedziałku, 26 lutego o godzinie 21.50.

"Za marzenia" w każdy poniedziałek na antenie TVP2

O czym jest serial "Za marzenia"? To opowieść o trójce przyjaciół, która przyjeżdża do Warszawy, żeby znaleźć pracę, skończyć studia i ułożyć sobie życie.

„Za marzenia” - to serial obyczajowo-komediowy oparty na książce pod tytułem „Zaczaruj mnie”. Opowiada o wzlotach i upadkach trójki dwudziestosześciolatków mieszkających razem od czasów studiów. Kiedy ich poznajemy są na etapie przechodzenia ze studenckiego życia w dorosłość.

W serialu ponadto zobaczymy plejadę znanych gwiazd! Wśród nich m.in. Kasię Figurę, Paulinę Chruściel, Izę Kunę, Marcina Perchucia, Dominikę Gwit, Macieja Radela czy Kamila Kulę i wielu innych. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl "Za marzenia" liczy 13 odcinków, każdy będzie trwał 45 minut.

Zobacz także

Będziecie oglądać nowy serial "Za marzenia"? My z pewnością! Zapowiada się prawdziwy hit!

Zobacz także: TYLKO U NAS! „Rodzinka.pl” zniknie z anteny przez Tomasza Karolaka?! Słowa rzecznika TVP nie pozostawiają wątpliwości

"Za marzenia" zadebiutuje na antenie TVP2.

Instagram

Reklama

Pierwszy odcinek serialu zobaczycie już 26 lutego.

Lidia Sokal / FormaProduction
Reklama
Reklama
Reklama