Zwiastun serialu "Za Marzenia"
Lidia Sokal / FormaProduction

 

To już pewne! Nowy serial "Za marzenia" zadebiutuje w wiosennej ramówce Telewizji Publicznej! Jak udało się nam dowiedzieć produkcja w której zobaczymy m.in. Maję Bohosiewicz, Annę Karczmarczyk i gwiazdora, którego z pewnością znacie z "M jak miłość"- Piotra Nerlewskiego, będzie pokazywana na antenie TVP2 już od poniedziałku, 26 lutego o godzinie 21.50.

 

"Za marzenia" w każdy poniedziałek na antenie TVP2

O czym jest serial "Za marzenia"? To opowieść o trójce przyjaciół, która przyjeżdża do Warszawy, żeby znaleźć pracę, skończyć studia i ułożyć sobie życie. 

„Za marzenia” - to serial obyczajowo-komediowy oparty na książce pod tytułem „Zaczaruj mnie”. Opowiada o wzlotach i upadkach trójki dwudziestosześciolatków mieszkających razem od czasów studiów. Kiedy ich poznajemy są na etapie przechodzenia ze studenckiego życia w dorosłość.

W serialu ponadto zobaczymy plejadę znanych gwiazd! Wśród nich m.in. Kasię Figurę, Paulinę Chruściel, Izę Kunę, Marcina Perchucia, Dominikę Gwit, Macieja Radela czy Kamila Kulę i wielu innych. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl "Za marzenia" liczy 13 odcinków, każdy będzie trwał 45 minut. 

 

Będziecie oglądać nowy serial "Za marzenia"? My z pewnością! Zapowiada się prawdziwy hit!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! „Rodzinka.pl” zniknie z anteny przez Tomasza Karolaka?! Słowa rzecznika TVP nie pozostawiają wątpliwości

 

"Za marzenia" zadebiutuje na antenie TVP2. 

Ruszyły zdjęcia do serialu Za marzenia, Nerlewski
Instagram

 

Pierwszy odcinek serialu zobaczycie już 26 lutego. 

Nowy serial
Lidia Sokal / FormaProduction