Jasiek powie Zuzie o romansie w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Już w czwartek 157. odcinek "Przyjaciółek", w którym dowiemy się, co nowego wydarzyło się u każdej z bohaterek:  Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Wszystko wskazuje na to, że im bliżej końca 13. sezonu, tym gorącej! Paweł na wszystkie sposoby będzie namawiać Ankę do powrotu do domu. Poprosi nawet córkę Julkę, by pomogła mu w małej intrydze. Tymczasem Inga przyłapie Maksa na randce z inną kobietą! Szybko okaże się, że też poznał ją na portalu randkowym. Najgorsze chwile przeżywać będą jednak Zuza z Patrycją. Co je spotka?

1/4
Patrycja z Przyjaciółek przerażona rozmawia przez telefon
Mat. prasowe

Patrycja odchodzi od zmysłów przez obawy o Klarę. Wika wywiozła swoją i Wiktora córkę do Niemiec. Wiktor będzie chciał jechać w ślad z a nimi, ale zdrowie mu na to nie pozwoli. Parze pozostanie jedynie bierne oczekiwanie. 

2/4
przerażona Patrycja z Przyjaciółek
Mat. prasowe

Jednej nocy do domu Patrycji i Wiktora zacznie dobijać się Adam, były mąż Wiki. Przyjdzie do nich z ważną wiadomością, którą usłyszał od niemieckiej policji. Para będzie w oku!

 

3/4
Zuza z Przyjaciółek w białej koszuli
Mat. prasowe

Tymczasem Zuza cały czas będzie podejrzewać, że Jasiek wciąż ma romans z Darią. Markiewicz cierpi na niemałą obsesję, ale i zachowanie Jaśka nie pozwala jej się uspokoić. Gdy przyjedzie do jego biura, zobaczy, że jej mąż przytula swoją kochankę! Przyłapie go na kolejnej zdradzie?

4/4
Zuza
Mat. prasowe

Na szczęście fani serialu mogą spać spokojnie. Tym razem Jasiek nie zdradzi swojej żony, ale będzie pocieszać Darię, która właśnie dowiedziała się, że jej siostra ma raka. Zuza, mimo ogromnej niechęci do Darii, pomoże jej znaleźć odpowiedniego lekarza. Czekacie na 157. odcinek "Przyjaciółek"?

Więcej na temat Przyjaciółki