East News

Tomasz Karolak dzięki temu serialowi zarobi fortunę! Nawet Marina nie mogła liczyć na taką stawkę?

East News

 

Po ponad 10 latach na antenę TVN ma wrócić uwielbiany przez widzów serial "39 i pół". Będzie to kontynuacja losów bohaterów, których poznaliśmy, gdy Darek (Tomasz Karolak) zbliżał się do 40-stki. Kolejny sezon serialu będzie się nazywał "50 i co?". Jak ustalił "Fakt", wyjątkowo dobrze skorzysta na nim Tomasz Karolak. Tabloid twierdzi, że aktor za swoją pracę otrzyma naprawdę wysokie wynagrodzenie!

Zobacz także: Tomasz Karolak zniknie z "Rodzinki.pl" ze względu na powrót serialu TVN?

 

Ile zarobi Tomasz Karolak w serialu "50 i co?"?

"Fakt" twierdzi, że Tomasz Karolak może liczyć nawet na 8 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy! 

- Wynegocjował rewelacyjną stawkę, żaden inny aktor tyle nie dostaje. Za jeden dzień na planie zarobi 8 tysięcy złotych. Na tę chwilę zaplanowanych jest 30 dni zdjęciowych przez dwa miesiące, co da Tomkowi prawie ćwierć miliona złotych! - twierdzi informator tabloidu związany z firmą produkującą serial.

Co ciekawe, podobno w serialu zobaczymy również Marinę Łuczenko-Szczęsną, która kilka lat temu debiutowała w tej produkcji. Jednak nawet i ona nie mogła podobno liczyć na tak intratny kontrakt. Zaskoczeni?

POLECAMY: Marina pokazała stare zdjęcia Antka Królikowskiego. W takim Antku Julia Wieniawa raczej by się nie zakochała...

 

Pamiętacie serial "39 i pół"?

East News

 

Marina debiutowała tam jako aktorka

East News

Więcej na temat Tomasz Karolak
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36