Party Stories
East News
Seriale

Tomasz Karolak dzięki temu serialowi zarobi fortunę! Nawet Marina nie mogła liczyć na taką stawkę?

 

Po ponad 10 latach na antenę TVN ma wrócić uwielbiany przez widzów serial "39 i pół". Będzie to kontynuacja losów bohaterów, których poznaliśmy, gdy Darek (Tomasz Karolak) zbliżał się do 40-stki. Kolejny sezon serialu będzie się nazywał "50 i co?". Jak ustalił "Fakt", wyjątkowo dobrze skorzysta na nim Tomasz Karolak. Tabloid twierdzi, że aktor za swoją pracę otrzyma naprawdę wysokie wynagrodzenie!

Zobacz także: Tomasz Karolak zniknie z "Rodzinki.pl" ze względu na powrót serialu TVN?

 

Oto najprzystojniejsi polscy kawalerowie. Oni nie myślą o ślubie!

Ile zarobi Tomasz Karolak w serialu "50 i co?"?

"Fakt" twierdzi, że Tomasz Karolak może liczyć nawet na 8 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy! 

- Wynegocjował rewelacyjną stawkę, żaden inny aktor tyle nie dostaje. Za jeden dzień na planie zarobi 8 tysięcy złotych. Na tę chwilę zaplanowanych jest 30 dni zdjęciowych przez dwa miesiące, co da Tomkowi prawie ćwierć miliona złotych! - twierdzi informator tabloidu związany z firmą produkującą serial.

Co ciekawe, podobno w serialu zobaczymy również Marinę Łuczenko-Szczęsną, która kilka lat temu debiutowała w tej produkcji. Jednak nawet i ona nie mogła podobno liczyć na tak intratny kontrakt. Zaskoczeni?

POLECAMY: Marina pokazała stare zdjęcia Antka Królikowskiego. W takim Antku Julia Wieniawa raczej by się nie zakochała...

 

Pamiętacie serial "39 i pół"?

East News

 

Marina debiutowała tam jako aktorka

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska
EastNews
Newsy
Tomasz Karolak wspomina wspólną pracę z Anią Przybylską. Pamiętacie, kogo grała w "39 i pół"?

Anna Przybylska odeszła w październiku 2014 roku. Zostawiła po sobie liczne role w filmach i serialach, do których jej fani wracają z przyjemnością. Anna Przybylska zagrała między innymi w "Złotopolskich", którzy przynieśli jej największą sławę. Oprócz tego pojawiła się też w trzech odcinkach hitowego serialu TVN pt. "39 i pół". Tomasz Karolak postanowił o tym przypomnieć w bardzo piękny sposób! Tomasz Karolak wspomina pracę z Anną Przybylską Tomasz Karolak spotkał Anię Przybylską na planie serialu "39 i pół". Choć aktorka zagrała tam epizod, trudno o nim zapomnieć. Anna Przybylska wcieliła się tam w postać Lodzi, która z założenia miała być parodią Dody. Tomasz Karolak postanowił o tym przypomnieć, publikując na Instastory ich wspólne zdjęcie z planu. Wspomnienie z Anką Przybylską... 39,5 - napisał aktor. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że serial "39 i pół" ma wrócić na antenę TVN-u. "50 i co?" będzie kontynuacją losów Dareczka i jego rodziny. Podobno Tomasz Karolak nieźle się wzbogaci na tej produkcji. Jak ustalił "Fakt", aktor może zarobić nawet 8 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy! Czekacie na powrót tego serialu? Tak Tomasz Karolak wspomina pracę z Anną Przybylską Zobacz także:  Bieniuk pokazał NIEPUBLIKOWANE wcześniej zdjęcia Oliwki z Anią Przybylską!

Artur Żmijewski zgarnie 40 tysięcy złotych za jeden odcinek "Ojca Mateusza"
East News
Newsy
Artur Żmijewski nie musi obawiać się o swoje zarobki w TVP. Za jeden odcinek "Ojca Mateusza" zgarnie fortunę!

Artur Żmijewski zarobi 40 tysięcy złotych za jeden odcinek w serialu "Ojciec Mateusz"! Okazuje się, że pomimo ostrych cięć w Telewizji Publicznej aktor wcale nie musi się obawiać o swoją przyszłość. Według doniesień Super Expressu władze TVP wciąż rozmawiają z producentami "Ojca Mateusza" w sprawie realizacji odcinków serialu, które widzowie mieliby zobaczyć w przyszłym roku.   Niewykluczone, że serial – podobnie jak inne – będzie musiał liczyć się z cięciami finansowymi. Stracą wszyscy poza Żmijewskim - donosi tabloid. Żmijewski może liczyć więc na 40 tysięcy złotych tylko za jeden odcinek serialu. Aktor zgarnie taką sumę nie tylko za wcielanie się w rolę słynnego księdza, ale również za reżyserię. Tabloid podliczył, że za cały sezon " Ojca Mateusza" Artur Żmijewski zgarnie pół miliona złotych!   Waszym zdaniem 40 tysięcy złotych za jeden odcinek serialu to dużo czy mało?   Zobacz także: Różnice pomiędzy umową zleceniem a umową o pracę   Artur Żmijewski zarobi 40 tysięcy złotych za jeden odcinek serialu. Oglądacie serial "Ojciec Mateusz"?

Hitowy serial TVN wraca na antenę
Newsy
A jednak! Hitowy serial sprzed lat wraca na antenę TVN!
Cieszycie się?

Serial "39 i pół" wraca na antenę TVN! Potwierdziły się informacje magazynu "Flesz", w którym już na początku roku pojawiły się zapowiedzi, że hit z Tomaszem Karolakiem będzie kontynuowany. Magazyn donosił wówczas, że serial wróci ze zmienionym tytułem z "39 i pół" na "50 i co?".  Teraz medialne informacje skomentował aktor, który znów wcieli się w Dariusza Jankowskiego.   Tomasz Karolak zagra w kontynuacji "39 i pół" W serialu "39 i pół" wystąpiła plejada gwiazd takich jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska czy Sonia Bohosiewicz. Serial TVN przyniósł popularność także Marinie, Alanowi Anderszowi i Antkowi Królikowskiemu. Czy wszystkie gwiazdy "39 i pół" wystąpią w kontynuacji serialu? Tego wciąż nie wiadomo, jednak Tomasz Karolak w rozmowie z portalem plejada.pl wygadał się, że hitowa produkcja wróci na antenę TVN.  Jak zareagował na pytanie czy serial z jego udziałem doczeka się kontynuacji? Trafił pan... Nie wiem jak odpowiedzieć, żeby nie skłamać, ale gdzieś tam jakieś jaskółki o tym śpiewają. Może się tak zdarzyć  - mówił zaskoczony aktor.  Cieszycie się, że serial "39 i pół" wróci na antenę TVN? My bardzo!   Zobacz także:  Tomasz Karolak  o związku  z Violą Kołakowską: „Ta kobieta miała ze mną niełatwo”   Serial "39 i pół" z udziałem Tomasza Karolaka wróci na antenę TVN.   Myślicie, że w serialu zobaczymy Marinę?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner