Tomasz Ciachorowska na planie "DDTVN"
East News

Już dziś wieczorem Polsat wyemituje kolejny odcinek serialu "W rytmie serca". W najnowszej odsłonie produkcji wystąpi Tomasz Ciachorowski, który w "M jak miłość" wciela się w bardzo kontrowersyjną postać, czyli w Artura Skalskiego. Czy w "W rytmie serca" również zagra zły charakter? A może tym razem widzowie go pokochają?

Co wydarzy się w "W rytmie serca"? Jak potoczą się losy bohaterów serialu? Mamy zdjęcia i opis najnowszego odcinka hitu Polsatu! Okazuje się, że nie tylko Tomasz Ciachorowski dołączył do obsady. Kogo jeszcze zobaczymy w serialu?

1/4
Antoni Pawlicki i Maria Dębska na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

W najnowszym odcinku serialu znów będzie się działo! Weronika (Maria Dębska) przechodzi trudne chwile, kobieta w końcu domyśli się, że Siedlecki (Antoni Pawlicki) ją okłamuje. Na urodziny prokurator da ukochanej w prezencie mały pistolet – nieświadomy, że dziewczyna widziała wcześniej bransoletkę, którą kupił dla Julii (Michalina Sosna). A Nowacka postanowi zbadać sprawę bliżej...

2/4
Magdalena Koleśnik na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Z kolei w pracy policjantka poprowadzi nowe śledztwo. Dyrektorka lokalnej szkoły odkryje, że nauczycielka biologii, Olga (Magdalena Koleśnik),  może mieć romans z jednym z uczniów. Nowacka od razu zacznie przesłuchania…

3/4
Tomasz Ciachorowska wystąpi w serialu "W rytmie serca"
East News/Instagram

Tomasz Ciachorowski wcieli się w męża Olgi, przystojnego Rafała, nauczyciela wf-u. Mąż Olgi wybuchnie z zazdrości o żonę. 

4/4
Filip Bobek i Piotr Szwedes na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Tymczasem brat Weroniki, Piotr (Filip Bobek), zacznie pracę na komendzie w Warszawie, gdzie spotka się z dawnym kolegą - Mario (Krzysztof Czeczot). I już po kilku godzinach za biurkiem... wejdzie w konflikt ze swoim nowym szefem (Piotr Szwedes). Naczelnik zabroni policjantowi udziału w śledztwie dotyczącym Feliksa (Artur Dziurman) - stręczyciela, który wykorzystywał i odurzał narkotykami nastolatki, choć wcześniej to właśnie Nowacki nakłonił ofiary Feliksa Justynę (Nel Kaczmarek) i Marka (Dariusz Kordek) do złożenia zeznań. Piotr zbuntuje się i postanowi działać za plecami szefa. Jaką zapłaci za to cenę?

Nowy odcinek serialu "W rytmie serca" już dziś, 28 kwietnia o godzinie 20:00 oczywiście w Polsacie! Będziecie oglądać? 

 

Więcej na temat Tomasz Ciachorowski Polsat