Better Call Saul, Lepiej zadzwoń do Saula
Instagram

To już koniec "Better Call Saul"? Zobacz, co mówią twórcy serialu!

Better Call Saul, Lepiej zadzwoń do Saula
Instagram

Wielkie seriale powoli dobiegają końca! Przed nami finał "Gry o tron" i być może zaraz zakończy się też "Lepiej zadzwoń do Saula". Nowe odcinki serialu z Bobem Odenkirkiem już w przyszłym roku, ale wiele wskazuje na to, że koniec produkcji zbliża się wielkimi krokami.

To już koniec "Better Call Saul" ? 

Czy serial "Better Call Saul" zakończy się na sześciu sezonach tak jak "Breaking Bad"? Jak czytamy w "The Hollywood Reporter" współtwórca serialu Peter Gould już wcześniej mówił, że po piątym sezonie będzie dokładnie wiedział, ile jeszcze odcinków należy nakręcić. Dodał, że "jesteśmy bliżej końca niż początku", a to oznacza, że przemiana Jimmy'ego McGilla w Saula Goodmana dobiega końca.

Zobacz także: Wielka bitwa w "Grze o tron". Na to czekają miliony fanów! ZWIASTUN

Jak dodaje serialowy Gus Fring (Giancarlo Esposito) szósty sezon ma być ostatnim. Początkowo serial "Lepiej zadzwoń do Saula" miał zakończyć się po 5. sezonach, jednak twórca Vince Gilligan postanowił kontynuować produkcję. Czy po szóstym sezonie zadecyduje, że należy jeszcze nagrać kolejne odcinki? Jak mówią aktorzy z Gilliganem nigdy nic nie wiadomo. ;)

5. sezon serialu już w 2020 roku. Czy jeszcze w tym samym roku zobaczymy szósty sezon? 

Better Call Saul, Lepiej zadzwoń do Saula
Instagram

Czy serial skończy się po sześciu sezonach?

Better Call Saul, Lepiej zadzwoń do Saula
Instagram

 

Więcej na temat serial
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23