Joanna Kulig
Mat. prasowe Netflix

"The Eddy": Joanna Kulig w hicie Netflixa! Mamy pierwsze zdjęcia!

Joanna Kulig
Mat. prasowe Netflix

"The Eddy" to nowa produkcja, nad którą pracuje obecnie Netflix. Już wiadomo, że w jednej z głównych ról zobaczymy samą Joannę Kulig! Dla Polki jest to spore wyróżnienie. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z planu serialu "The Eddy". Zobaczcie, jak wypadła na nich Joanna Kulig!

Joanna Kulig w serialu Netflixa "The Eddy". Zobacz pierwsze zdjęcia

Netflix udostępnił zdjęcia z serialu oryginalnego "The Eddy". To pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazelle’a. Akcja tego serialu muzycznego rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia z planu tej produkcji. Widać na nich między innymi Joannę Kulig, która wciela się w postać Mai. Dla polskiej aktorki to spore wyróżnienie być częścią tak dużej i prestiżowej produkcji. 

Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix. 

Czekacie?

Zdjęcia z serialu Netflixa "The Eddy"
Mat. prasowe

Joanna Kulig na planie serialu "The Eddy"

Joanna Kulig w serialu "The Eddy"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Joanna Kulig Netflix
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48