3. sezon „The Bear” wylądował w Disney+, ponownie przedstawiając widzom historię Carmy’ego (Jeremy Allen White) i reszty zespołu, którzy próbują wynieść ukochaną restaurację na najwyższy poziom. Jednocześnie bohaterowie walczą o utrzymanie się na powierzchni i mierzą się z osobistymi demonami.

Reklama

W 3. sezonie „The Bear” wracają Jeremy Allen White, a także Ayo Edebiri jako Sydney, a Ebon Moss-Bachrach powraca jako Richie, by wywołać jeszcze większy chaos w kuchni.

2. sezon „The Bear” olśnił widzów wieloma gościnnymi występami gwiazd największego formatu. W nowej odsłonie pojawili Gillian Jacobs, Jamie Lee Curtis i John Mulvaney. W postaci szefów kuchni wcielili się fantastyczni Olivia Colman i Willem Poulter.

Kto więc powrócił w 3. sezonie „The Bear”? Kogo jeszcze zobaczymy w najnowszej odsłonie kulinarnego dramatu Disney+?

Obsada 3. sezonu „The Bear”: Kto występuje w komediodramacie Disney Plus?

Poniżej znajduje się główny skład obsady „The Bear” Disney+:

Zobacz także
 • Jeremy Allen White jako Carmen „Carmy” Berzatto
 • Ayo Edebiri jako Sydney Adamu
 • Ebon Moss-Bachrach jako Richard „Richie” Jerimovich
 • Lionel Boyce w roli Marcusa Brooksa
 • Liza Colón-Zayas jako Tina Marrero
 • Abby Elliott jako Natalie „Sugar” Berzatto
 • Matty Matheson jako Neil Fak
 • Edwin Lee Gibson jako Ebraheim
 • Oliver Platt jako Jimmy „Cicero” Kalinowski
 • Chris Witaske jako Pete
 • Jon Bernthal jako Michael „Mikey” Berzatto
 • Robert Townsend w roli Emmanuela Adamu
 • Molly Gordon jako Claire

Jeremy Allen White jako Carmen „Carmy” Berzatto

Kim jest Carmen „Carmy” Berzatto? Carmy to wielokrotnie nagradzany szef kuchni, który po śmierci brata wrócił z Nowego Jorku, aby prowadzić stary sklep z kanapkami. Pod koniec 1. sezonu znalazł ukryte puszki z pieniędzmi i od tego czasu jest w trakcie zmiany sklepu z kanapkami w wyśmienitą restaurację o nazwie The Bear.

W czym jeszcze grał Jeremy Allen White? Aktor w ciągu ostatnich lat zyskał dużą popularność i zaczął pojawiać się także na dużym ekranie. Widzowie mogą go kojarzyć przede wszystkim z takich produkcji jak „Shameless – Niepokorni”, „Bracia ze stali”, „Movie 43”, „Lokum”, „To może boleć” czy „Fremont”.

Ayo Edebiri jako Sydney Adamu

Kim jest Sydney Adamu? Sydney jest byłą zastępcą szefa kuchni w Original Beef of Chicagoland, a obecnie jest szefową kuchni w The Bear.

W czym jeszcze brała udział Ayo Edebiri? Aktora wystąpiła w takich produkcjach jak „Na dnie”, „Obóz teatralny”, „The Sweet East”, „Czarne lustro”, „Historia świata: Część II”, „Punkt widzenia”, „Dickingson”. Gościnnie pojawiła się w serialach „Misja: Podstawówka” oraz „I Think You Should Leave with Tim Robinson”.

Udzieliła też głosu do znanych animacji jak „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos”, „W głowie się nie mieści 2”, „Big Mouth”, „Mulligan” oraz „Spider-Man: Poprzez multiwersum”.

Abby Elliott jako Natalie „Sugar” Berzatto

Kim jest Natalie „Sugar” Berzatto? Sugar to siostra Carmy'ego, która obejmuje stanowisko kierownicze w The Bear.

W czym jeszcze grała Abby Elliott? Aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak „Indebted”, „Better Off Single”, „Clara’s Ghost”, „Odd Mom out”, „Wojownicze żółwie ninja”, „Seks według Eda”, „Sex Story”, „Fun Size, szalone Halloween”.

Elliott gościnnie pojawiła się w serialach „Difficult People”, „Jak poznałem waszą matkę”, „Garfunkel and Oates”, „Happy Endings”, „Dwie spłukane dziewczyny”, Bobby kontra wapniaki”.

Ebon Moss-Bachrach jako Richard „Richie” Jerimovich

Kim jest Richard „Richie” Jerimovich ? Richie był najlepszym przyjacielem brata Carmy'ego, Michaela i de facto menadżerem w The Original Beef of Chicagoland. Po odbyciu szkolenia w eleganckiej restauracji jest obecnie Maître D'hôtel, czyli głównym kelnerem w The Bear.

W czym jeszcze zagrał Ebon Moss-Bachrach? Aktor ma na koncie kilka głośnych ról w takich produkcjach jak „The Punisher”, „Dom nad jeziorem”, „Uśmiech Mony Lizy”, „Weselna gorączka”, „Bez urazy”, „Gwiezdne wojny: Andor”, „Złodziej i oszustka”, „NOS4A2”, „Bez urazu”, „Zepsuta krew”, „Przesłuchanie”, „Tesla”, „Projekt Tokio” czy „Dziewczyny”.

Gościnnie Moss-Bachrach wystąpił w serialach „Wybrana”, „Impersonalni”, „Rubicon”, „Fringe: Na granicy światów”, „Prawo i bezprawie”, „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar”, „Prawo i porządek: Sekcja specjalna”.

Edwin Lee Gibson jako Ebraheima

Kim jest Ebraheim? Ebraheim jest szefem kuchni w The Bear.

W czym jeszcze grał Edwin Lee Gibson? Widzowie znają go z takich produkcji jak „Obchód”, „Marshall”, „Blood First”, „”The Colourful Mind”.

Gibson ma na koncie sporo gościnnych występów w znanych serialach jak „Lakers: Dynastia zwycięzców”, „Skazany na wolność”, „Fargo”, „Shameless – Niepokorni”, „Prawo i bezprawie”.

Lionel Boyce jako Marcus Brooks

Kim jest Marcus Brooks? Marcus jest szefem kuchni zajmującym się deserami w The Bear.

W czym jeszcze grał Lionel Boyce? „The Bear” jest jedyną produkcją, w jakiej wystąpił. Gościnnie widzowie mogli go też obaczyć w jednym odcinku „Pohamuj entuzjazm”.

Liza Colón-Zayas jako Tina Marrero

Kim jest Tina Marrero? Tina jest zastępcą szefa kuchni w The Bear.

W czym jeszcze grała Liza Colón-Zayas? Aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak „Istoty fantastyczne’, „Niebezpieczny kochanek”, „Allswell”, „Kobieta w oknie”, „Poza systemem”, „Terapia”, „Before/During/After”, „Until the Wedding”, „Breaking Brooklyn”, „Noc oczyszczenia: Czas wyboru”, „Ukryte piękno”, „Prawie święta”, „All At Once”, „Bez kompromisów”, „Margaret”, „Zawodowcy”, „Podróż powrotna”, „Apples” czy „Kolor zbrodni”.

Gościnnie Colón-Zayas pojawiła się w serialach „Dowód niewinności”, „Titans”, „Bull”, „Wyposażony”, „Dexter”, „Jak to się robi w Ameryce”, „Dr House”, „Louie”, „Seks w wielkim mieście”, „Siosra Jackie”, „Prawo i bezprawie”, „Ulice Nowego Jorku” czy też „Prawo i porządek”.

Matty Matheson jako Neil Fak

Kim jest Neil Fak? Neil jest mechanikiem w The Bear, który od końca drugiego sezonu staje się także częścią głównego zespołu.

W czym jeszcze grał Matty Matheson? Aktor zagrał jak dotąd wyłącznie w „The Bear”.

Oliver Platt jako Jimmy „Cicero” Kalinowski

Kim jest Jimmy „Cicero” Kalinowski? Cicero jest bliskim przyjacielem rodziny Berzatto, który pożyczył Michaelowi pieniądze na restaurację. Carmy i reszta zespołu są mu teraz dłużni, gdy włożył więcej pieniędzy w The Bear.

W czym jeszcze brał udział Oliver Platt? Jeden z najbardziej doświadczonych aktorów z obsady „The Bear” zagrał w takich produkcjach jak „Chicago Med.”, „Trzej muszkieterowie”, „9. Życie Louisa Draxa”, „Casanova”, „Człowiek przyszłości”, „Niebezpieczna piękność”, „Fargo”, „Czas zabijania”, „Linia życia”, „Miłość i inne używki”, „Frost/Nixon”, „Niemoralna propozycja”, „Krytyczna decyzja”, „Szef”, „X-Men: Pierwsza klasa”, „Dr Dolittle”, „2012”, „Rok pierwszy”, „Osaczona”.

Gościnnie Platt pojawił się w serialach „Znudzony na śmierć”, „Współczesna rodzina”, „Chicago Fire”, „Żona idealna” czy „Policjanci z Miami”.

Chris Witaske jako Pete

Kim jest Pete? Pete jest mężem Sugar.

W czym jeszcze brał udział Chris Witaske? Aktor ma na koncie role takich produkcjach jak „Bańka”, „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę”, „Niewłaściwa Missy”, „Czego pragną mężczyźni”, „Weird City”, „Sklep z jednorożcami”, „Lady Bird”, „Love”, „With Bob and David”.

Gościnnie Witaske pojawił się w serialach „Bogaci i bankruci”, „Jess i chłopaki”, „Sunnyside”, „Pohamuj entuzjazm”.

Jon Bernthal jako Michael „Mikey” Berzatto

Kim jest Michael „Mikey” Berzatto? Mikey jest bratem Carmy'ego i Sugar, który odebrał sobie życie.

W czym jeszcze grał Jon Bernthal? Aktor jest znany z wielu głośnych produkcji jak „The Punisher”, „Daredevil”, „Miasto jest nasze”, Furia”, „Wilk z Wall Street”, „Skazany”, „King Richard: Zwycięska rodzina”, „The Walking Dead”, „Earl i ja, i umierająca dziewczyna”, „Le Mans ‘66”, „Infiltrator”, „Księgowy”, „Niewybaczalne”, „Wind River: Na przeklętej ziemi”, „Legendy ringu”, „Baby Driver”, „Pacyfik”, „Noc w muzeum 2”, „Sicario”, „CI, którzy życzą mi śmierci”.

Gościnnie Bernthal wystąpił w serialach „Jak poznałem waszą matkę”, „Orły z Bostonu”, „Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami” czy też „Bez śladu”.

W 2025 roku widzowie zobaczą go w serialu „Daredevil: Born Again”.

Molly Gordon jako Claire

Kim jest Claire? Claire jest byłą przyjaciółką Carmy'ego. Para rozpoczęła związek w sezonie 2., ale sytuacja pozostała niepewna, gdy podsłuchała, jak mówił, że ich relacja stała się rozpraszająca i nie może jej kontynuować.

W czym jeszcze brała udział Molly Gordon? Aktorka wystąpiła w kilku znanych produkcjach jak „Shiva Baby”, „Grzeczni chłopcy”, „Szkoła melanżu”, „Dusza towarzystwa”, „Galeria złamanych serce”, „My i wy”, „Lakers: Dynastia zwycięzców”, „Wszystko ze mną OK?” czy „Królestwo zwierząt”.

Gościnnie Gordon zagrała w serialach „Ramy”, „Orange Is the New Black” i „Showtime”.

Wszystkie występy gościnne i sławni szefowie kuchni w sezonie 3. „The Bear”

Sezon 2. zachwycił widzów wieloma gościnnymi gwiazdami i sławnymi szefami kuchni. Następujące osoby powracają w sezonie 3:

 • Jamie Lee Curtis jako Donna Berzatto
 • Molly Gordon jako Claire
 • Jon Bernthal jako Mikey Berzatto
 • Sarah Ramos jako Jessica
 • Adam Shapiro jako szef kuchni Adam
 • Gillian Jacobs jako Tiffany Jerimovich
 • John Mulaney jako Stevie
 • Joel McHale jako David Fields
 • Olivia Colman jako Terry
 • Will Poulter jako Luca

W sezonie 3 pojawi się także kilka nowych gościnnych gwiazd. Pełna lista przedstawia się następująco:

 • David Zayas jako David Marrero
 • Brian Koppelman jako Komputer

Zobacz także: Wyjaśniamy zakończenie 3. sezonu „The Bear”. Słodko gorzki finał serii

© Immediate Media Company London Limited, 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Opublikowano po raz pierwszy na RadioTimes.com i republikowano za zgodą Immediate Media Company London Limited. Powielanie w jakikolwiek sposób w jakimkolwiek języku, w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Radio Times i logo Radio Times są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Immediate Media Company London Limited i są używane na podstawie licencji.

Reklama

Zredagował i przetłumaczył Mateusz Sidorek.

Reklama
Reklama
Reklama