Tamara Arciuch w rozmowie z Party.pl komentuje plotki o rzekomym konflikcie z Małgorzatą Kożuchowską. Jedna z osób pracujących na planie nowego serialu TVN "Druga Szansa" zdradziła, że aktorki się nie lubią i unikają. Plotki szybko zdementowała Tamara Arciuch, a w naszym wywiadzie powiedziała, że z Małgorzatą Kożuchowską na planie spotkały się do tej pory... jeden raz!

Reklama

Koszmar! Widziałyśmy się na planie aż jeden raz, więc na ten jeden raz trzeba było wynająć dodatkowy make up bus, dodatkową garderobę (śmiech). Jesteśmy aktorami, mamy swoje sympatie i antypatie, ale jeżeli z tym kimś mamy zagrać scenę miłości czy przyjaźni, to umiemy to zrobić. Piszą, że się nie lubimy, ale to nie znaczy, że musimy się przestać lubić w życiu prywatnym - mówi nam Tamara.

"Druga Szansa" swoją premierę będzie miała już w najbliższy poniedziałek o 21:30. Małgorzata Kożuchowska gra główną bohaterkę - Monikę Borecką, agentkę gwiazd. Tamara zaś zagra Kingę Kryńską - lekarza chirurga. Panie nie lubią się, ale tylko w serialu, gdzie zawalczą o jednego mężczyznę.

Będziecie oglądać "Drugą Szansę"?

Zobacz także

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska i Tamara Arciuch mają konflikt?! Te zdjęcia chyba wszystko wyjaśniają...

Tamara Arciuch i Małgorzata Kożuchowska lubią się i przyjaźnią!

Tamara Arciuch gra w serialu Druga Szansa w TVN.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama