Kim są bohaterzy serialu "Ślad"? Tomasz Baczyk (Kamil Szeptycki) Sebastian Wrona (Krzyszfof Wach) Renata Różanska (Anita Jancia) Bartosz Majski (Piotr Witkowski)
Kim są bohaterzy serialu "Ślad"?
1/15
Kim są bohaterzy serialu "Ślad"?

 

Już 18 września w Polsacie odbędzie się premiera nowego serialu kryminalnego - „Ślad” z udziałem m.in. Anity Janci, Oli Hamkało, Agnieszki Kawiorskiej czy Krzysztofa Wacha.

Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu „Ślad”. 

Kto kim jest w serialu "Ślad"? Poznaj wszystkich bohaterów!


Zobacz: "Ślad" - nowy serial Polsatu! Czy przestępstwo doskonałe naprawdę nie istnieje?

 

2/15
Tomasz Baczyk (Kamil Szeptycki)

 

TOMASZ BĄCZYK (Kamil Szeptycki) - technik, głównie IT. Bączyk został zaproszony do wydziału przez Renatę Różańską, chociaż miał za sobą kryminalną przeszłość. Jest komputerowym geniuszem, hakerem. Wesoły, traktuje ludzi z poczuciem humoru i ironią, ma dystans do siebie.

3/15
Sebastian Wrona (Krzyszfof Wach)

 

SEBASTIAN WRONA (Krzysztof Wach) - podkomisarz, dochodzeniowiec. Prawa ręka Renaty Różańskiej przy prowadzeniu śledztw. Jest doskonałym strzelcem i ćwiczy judo

4/15
Renata Różanska (Anita Jancia)

 

RENATA RÓŻAŃSKA (Anita Jancia) – podinspektor, szefowa specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ. Różańska jest profesorem nauk medycznych - biochemikiem. Współtworzy wydział od samego początku. Jest trudnym, ale sprawiedliwym liderem zespołu - zasadnicza, bezkompromisowa, typ - „żelaznej damy”. Wielokrotna mistrzyni w strzelectwie, ma czarny pas w karate. Renata ma genialne i bardzo specyficzne poczucie humoru. W przeszłości pracowała w specjalnej grupie dochodzeniowej, stąd jej doświadczenie w prowadzeniu śledztw. 

5/15
Bartosz Majski (Piotr Witkowski)

 

BARTOSZ MAJSKI (Piotr Witkowski) - podkomisarz, śledczy. Majski w przeszłości był komandosem w wojsku. W CWŚ jest specjalistą od zadań specjalnych i nietypowych. Szefowa CWŚ zaprosiła Majskiego do swojego wydziału, bo jest niezastąpionym śledczym w działaniach ściśle tajnych. Jest też mistrzem w kontaktach z kobietami.

6/15
Rafał Walczak (Mariusz Jakus)

 

RAFAŁ WALCZAK (Mariusz Jakus) - nadkomisarz, zastępca szefowej CWŚ. Walczak jest jedynym pracownikiem wydziału, którego Różańska nie wybrała sama. Ten doświadczony śledczy został jej narzucony przez przełożonych. Jest dowcipny, ironiczny, ale często widać, że nie bardzo wierzy w nowoczesne metody prowadzenia śledztw i stara się rozwikłać sprawę starymi, sprawdzonymi sposobami. Czasem jest impulsywny i wchodzi w konflikty z Różańską

7/15
Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało)

 

ANNA SZPUNAR (Aleksandra Hamkało) - lekarz medycyny sądowej. Została zaproszona do wydziału przez przyjaciółkę Renatę Różańską. Ania tylko z pozoru jest cichutką, szarą myszką. Tak naprawdę jest silną kobietą, dla której widok krwi i zwłok jest rzeczą normalną jak poranna kawa. Prowadzi sekcje zwłok, badania biologiczne, czasami wyjeżdża na miejsce zbrodni

8/15
Małgorzata Mazurek (Agnieszka Kawiorska)

 

MAŁGORZATA MAZUREK (Agnieszka Kawiorska) - podkomisarz policji, dochodzeniowiec. Prawa ręka Walczaka przy prowadzeniu śledztw. Małgorzata jest snajperem. Jest zdyscyplinowana, stanowcza, zachowuje zimną krew w najtrudniejszych sytuacjach, trudno ją sprowokować. Chociaż nie ma teraz czasu na związki, ma świadomość swojej urody i potrafi wykorzystać to w swojej pracy.

9/15
Jędrzej Lisowski (Michał Gadomski)

JĘDRZEJ LISOWSKI (Michał Gadomski) - komisarz, śledczy. Zimny, rozsądny i doświadczony oficer śledczy z wojskową przeszłością. Lisowski mało mówi, ale każde jego słowo jest na wagę złota. Ostrożny, ale odważny. Mistrz pracy w terenie. Nie ma takiej informacji, której nie jest w stanie zdobyć.

10/15
Artur Kotowicz Kot (Cezary Łukaszewicz)

ARTUR KOTOWICZ „KOT” (Cezary Łukaszewicz) - podkomisarz, śledczy. Kotowicz jest doświadczonym analitykiem. Potrafi strzelać z wszelkiego rodzaju broni. Jest mistrzem w boksie. Pracuje w parze z Majskim. Jest najbardziej tajemniczym pracownikiem CWŚ i niewiele o nim wiadomo

11/15
Kinga Bielska (Marta Jarczewska)

KINGA BIELSKA (Marta Jarczewska) - technik, laborant. Bielska jest aspirantem policji i specjalizuje się w balistyce. W pracy i na strzelnicy nie ma sobie równych! Kinga jest mistrzynią w strzelectwie. Brała udział w wielu zawodach międzynarodowych. Jej atutem jest uroda i bijący od niej seksapil

12/15
Jacek Zaręba (James Malcolm)

 

JACEK ZARĘBA (James Malcolm) - starszy aspirant technik, laborant, balistyk, biolog. Zaręba niewiele mówi o sobie. Najczęściej pracuje w parze z Iloną Andrzejewską. Stara się tego nie pokazywać po sobie, ale nie przepada za nią. Dla niego Ilona zadziera nosa, jest zbyt pewna siebie. On sam bardzo skupia się na pracy, jest perfekcjonistą.

13/15
Julia Sulimowska (Paulina Mikuskiewicz)

 

JULIA SULIMOWSKA (Paulina Mikuśkiewicz) - starszy aspirant policji, śledcza. Sulimowska potrafi strzelać z wszelkiej broni i zna wiele rodzajów sztuk walki. W pracy jest odpowiedzialna i zdecydowana, dobry partner w akcjach. Julia uważa, że mężczyźni nie doceniają jej ze względu na płeć i stara się udowodnić, że jest bardzo dobrym oficerem

14/15
Piotr Romanowski (Wojciech Starostecki)

 

PIOTR ROMANOWSKI (Wojciech Starostecki) - lekarz medycyny sądowej. Prowadzi sekcje zwłok w prosektorium. Romanowski jest inteligentny, wykształcony, ironiczny. Mentor Ani Szpunar.

15/15
Ilona Andrzejewska (Zuzanna Lit)

 

ILONA ANDRZEJEWSKA (Zuzanna Lit) - podkomisarz policji, technik. Córka nadinspektora policji. Ilona poszła w jego ślady – ukończyła Wyższą Szkołę Policji oraz politechnikę, studiowała na wydziale elektroniki. Jest ekspertem - programistą komputerowym.