Ile osób oglądało ostatni sezon serialu "Rodzinka.pl"?
East News

"Rodzinka.pl" przyciąga miliony widzów przed telewizory? Znamy wyniki oglądalności serialu!

Ile osób oglądało ostatni sezon serialu "Rodzinka.pl"?
East News

"Rodzinka.pl" przyciąga średnio 1,22 mln widzów! Okazuje się, że serial Telewizyjnej Dwójki z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej wciąż przyciąga prawdziwe tłumy fanów przed telewizory. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl w czasie nadawania 10. serii "Rodzinki.pl", która była pokazywana od 3 marca do 2 czerwca, TVP2 znajdowała się na trzecim miejscu na rynku telewizyjnym w grupie 4+, oraz na drugim w grupie 16-49. 

 

Powstanie kolejny sezon "Rodzinki.pl"?

Portal donosi, że wpływy z reklam pokazywanych w czasie emisji serialu wyniosły 6,39 mln złotych, a najchętniej oglądany odcinek miał swoją premierę 19 maja- "Rodzinkę.pl" oglądało wówczas 1,40 mln widzów. Co ciekawe, okazuje się, że w porównaniu do wyników oglądalności z wiosny ubiegłego roku, serial przyciąga niemal identyczną liczbę osób przed telewizory. Podczas emisji w wiosennej ramówce w 2016 roku perypetie rodziny Boskich śledziło bowiem 1,26 mln widzów. 

Wszystko wskazuje na to, że już jesienią będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki serialu. Małgorzata Kożuchowska zdradziła ostatnio swoim fanom na Facebooku, że rozpoczęła już pracę na planie 11 sezonu "Rodzinki.pl"!

 

Zobacz także: Kożuchowska zaszalała z fryzurą! Wybrała bardzo odważny kolor! Fani: "Wygląda Pani na 20 lat!"

 

Powstają nowe odcinki "Rodzinka.pl".

Małgorzata Kożuchowska na planie "Rodzinki.pl"
Facebook

 

10. sezon serialu przyciągał średnio 1,22 mln widzów.

Rodzinka.pl na ramówce TVP 2

Więcej na temat Rodzinka.pl
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05