Rafał Maślak już dziś zadebiutuje w "Barwach Szczęścia". Dla modela będzie to kolejne aktorskie wyzwanie. Tym bardziej, że przyjdzie mu zagrać dość namiętne sceny ze znaną aktorką. Jak poradził sobie z tym Rafał Maślak? Zobaczcie poniżej!

Reklama

Rafał Maślak w serialu "Barwy szczęścia"

W czwartkowym odcinku "Barw szczęścia" startuje reality show o nazwie „Ex-Ex”. W programie wezmą udział same byłe pary. Wśród uczestników będą stali bohaterowie - Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski), Kacper (Jakub Szlachetka) i Madzia (Natalia Sierzputowska) oraz nowa para. Będą to Alan, grany przez Rafała Maślak i Sandra, w rolę której wciela się Joanna Opozda.

Alan i Sandra namieszają w życiu uczestników. Mają dominujące charaktery, co będzie bardzo irytowało innych. Dodatkowo będą uciekać się do wielu podstępów, aby zaskarbić sobie sympatię widzów i walczyć o wygraną w „Ex-Ex”.

Grany przeze mnie bohater to niezły ancymon, będzie m.in. składał niemoralne propozycje i manipulował pozostałymi uczestnikami - mówi tajemniczo Rafał Maślak.

Ze zdjęć z planu z udziałem Sandry i Alana wnioskujemy, że w nowych odcinkach „Barw szczęścia” będzie bardzo gorąco. Zresztą zobaczcie sami. "Barwy Szczęścia" już dziś o 20:10 w TVP2.

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w kwiecistej sukience Sugarfree. Jest idealna na święta!

Zobacz także

Rafał Maślak i Joanna Opozda na planie serialu "Barwy szczęścia"

Mat. prasowe

Ich postacie sporo namieszają!

Mat. prasowe

Alana i Sandrę poznamy już w czwartkowym odcinku!

Mat. prasowe

Będzie gorąco!

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama