premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy
premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy

Kilka dni temu w Pałacu Szustra w Warszawie odbyła się premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy marki Ballantine’s. W premierze wzięli udział aktorzy występujący w produkcji - m.in. Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Karolina Porcari oraz Philip Lenkowsky, a także reżyser – Łukasz Kośmicki. Premierę swoją obecnością uświetnił również Pezet, autor utworu promującego Kroplę Prawdy 3 oraz Jankes, w roli prowadzącego. Zobaczcie zdjęcia z premiery i przeczytajcie nieco więcej o fabule serialu!

1/6
premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy

Na premierze serialu nie mogło zabraknąć Piotra Stramowskiego, który gra jedną z głównych ról. A o czym jest serial "Kropla Prawdy"?

2/6
premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy

Serial opowiada historię grupy przyjaciół, którzy odwiedzają północną Szkocję. Na miejscu, okazuje się, że wynajmowany przez nich dom skrywa mroczne tajemnice, a jego ponury właściciel to człowiek o niezwykle zagadkowej przeszłości. Wkrótce bohaterowie trafiają na trop skarbu, który w trakcie wojny został ukryty przez master blendera miejscowej destylarni. Jednak, żeby go znaleźć, będą musieli zmierzyć się z duchami przeszłości…

Na zdjęciach Krzysztof Czeczot oraz Karolina Porcari podczas oficjalnej premiery serialu. 

3/6
premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy

Philip Lenkowsky, Pezet (autor utworu promującego Kroplę Prawdy 3) oraz Jankes podczas oficjalnej premiery. 

4/6
premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy

Kolejna odsłona "Kropli Prawdy" to świetna rozrywka zarówno dla fanów seriali, jak i zagorzałych zwolenników sztuki teatralnej. Na ekranie pojawia się plejada gwiazd, które słyną nie tylko z doskonałych kreacji filmowych czy serialowych, ale również teatralnych, czyli m.in. Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Monika Pikuła, Karolina Porcari oraz Philip Lenkowsky. Reżyserem nowej produkcji jest Łukasz Kośmicki, autor scenariusza do filmu Dom Zły oraz reżyser jednej z najnowszych polskich produkcji, Ukryta Gra.

5/6
premiera trzeciej odsłony serialu Kropla Prawdy

"Kropla Prawdy" to nietuzinkowa forma, utrzymana w klimacie kina „noir”. Każdy z odcinków, to kontynuacja fabuły odkrywająca przed widzami dalszy bieg trzymających w napięciu wydarzeń. Serial można zobaczyć na dedykowanej platformie kroplaprawdy.pl, na kanale Youtube serialu, a także na platformach tegorocznego partnera serialu – CDA i CDA Premium. 

Więcej na temat Piotr Stramowski