Co się wydarzy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"?
Bogdan Bogielczyk

"Pierwsza miłość": W nowym sezonie nowi bohaterowie oraz... rodzinne dylematy, miłosne uniesienia i życiowe rozterki

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"?
Bogdan Bogielczyk

Od dziś na antenie Polsatu premierowe odcinki serialu "Pierwsza miłość"! Co się w nich wydarzy? Pojawią się nowi bohaterowie, którzy namieszają w życiu tych już dobrze znanych! Ponadto - kolejne rozstania, miłosne uniesienia, dramaty i dużo zwrotów akcji!

Co nowego w serialu "Pierwsza miłość"?

Marysia (Aneta Zając) dzięki pomocy siostry opuszcza szpital psychiatryczny. Bardzo szybko będzie miała okazję odwdzięczyć się Dominice (Aneta Zając) i uratować ją z opresji. Artur (Łukasz Płoszajski) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) doświadczą kolejnej fali problemów wychowawczych z Tomkiem. Kulczycki będzie
próbował zdobyć serce Doroty, w czym pomoże mu była żona.  Miłosne uniesienia czekają również na Kaśkę, który ponownie otworzy serce na miłość, a na jego drodze staną dwie piękne kobiety.

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"?
Bogdan Bogielczyk

Z kolei Kalina doświadczy nieocenionego wsparcia ze strony Oskara w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Czy to zbliży ich do siebie? Marysia z pomocą siostry bliźniaczki po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego powoli wraca do normalności. Z Michałem (Wojtek Błach) próbują odzyskać Julkę, którą podstępem zabrał Edward (Marek Siudym), biologiczny ojciec Domańskiej. Dominika angażuje się w odzyskanie siostrzenicy, planując jednocześnie zemstę na Edwardzie. Zamiary złej siostry nie podobają się Marysi, co doprowadza do kłótni. Dominika znika z życia siostry, czym wywołuje smutek Domańskiej. Po powrocie Julki do domu, Marysia dowiaduje się, że jej siostra jest w areszcie. Nadchodzi czas spłaty długów. Kobieta szuka sposobu jak pomóc siostrze w ucieczce z więzienia. Pomaga jej Michał. Czy działania Domańskich przyniosą zamierzony skutek?

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"?
Bogdan Bogielczyk


Artur (Łukasz Płoszajski) postanawia zdobyć Dorotę (Magda Wróbel). Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) widząc bezradność byłego partnera, udziela mu rad, jak skutecznie poderwać kobietę. W międzyczasie Kulczyccy próbują wychowywać coraz bardziej problematycznego i kochliwego syna. Zauroczony nastolatek rozwija relację z Jolką, swoją dziewczyną, co powoduje lawinę niespodziewanych zdarzeń. Młodzi wystawią cierpliwość rodziców na ogromną próbę. Aby okiełznać uczucia nastolatków wsparcie okazuje również ojciec Jolki, Fabian (Tomasz Oświeciński). To z nim Artur będzie szukał dzieci, gdy te postanowią uciec z domu.

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"?
Bogdan Bogielczyk

Kaśka (Michał Koterski) po śmierci żony bardzo długo był samotny. Jak się okazuje Gosia zadbała o niego i zostawiła ukochanemu film, w którym wskazuje potencjalną kandydatkę do serca mężczyzny, Majkę. Kaśka idzie na randkę, jednak nie z tą kobietą, co powinien. Trafia na Lucynkę, która podaje się za Maję. Mężczyzna początkowo nie chce angażować się w związek z nową kobietą. Nie rozumie dlaczego zmarła żona wybrała właśnie ją. Para zrywa znajomość. Kaśka poznaje prawdziwą Majkę, jednak niespodziewanie zaczyna tęsknić za Lucynką. Z którą kobietą stworzy związek Kaśka? Jak na nową miłość zareagują rodzina i przyjaciele?

Kalina (Magda Wieczorek) zwierza się Oskarowi (Filip Gurłacz) ze swoich traumatycznych przeżyć. Mężczyzna, który od dawna darzył ją szczególnym uczuciem, nie potrafi przejść nad informacjami o gwałcie koleżanki do porządku dziennego. Planuje zemstę na nieobliczalnym Alejandro. Tymczasem oprawca Kaliny nie rezygnuje z kontaktu z kobietą, proponując Wekslerowi nowy biznes. Nieświadomy Karol decyduje się przydzielić Kalinę do opieki nad klientem. Na kobietę spadają dodatkowo problemy finansowe, w związku długami, jej męża, Krystiana. Po raz kolejny Oskar wyciąga pomocną dłoń do Kaliny. Czy to zbliży ich do siebie?


W Wadlewie pojawia się James, aby odwiedzić poznaną na misji Kazanową (Ela Romanowska). Bardzo szybko dowiaduje się, że kobieta ma męża, z którym tworzy szczęśliwy związek, a także... czarnoskóre niemowlę. Para będzie szukać sposobu na jak najszybsze pozbycie się James’a z Wadlewa. Z kolei w małżeństwie Wiktorii (Halszka Lehman) i Olka (Krzysztof Wieszczek) pojawią się zgrzyty. Kobieta zaangażuje się w treningi bokserskie, co lekko zbije z tropu jej męża. Pasja Wiktorii okaże się tym bardziej problematyczna, gdy jej kontakty z Oliwierem (Dariusz Karpiński), trenerem boksu, przestaną mieć charakter czysto zawodowy...


Wiosną Barbarian zamieni się w plan zdjęciowy. To właśnie tam poznamy nowych bohaterów: reżyserkę Barbarę, w tej roli Joanna Moro, oraz aktora Maxa, w którego wcieli się Rafał Maserak. Do zgranej ekipy serialu dołączy również Tomasz Oświeciński, jako Fabian, ojciec Jolki.

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" - od dziś w Polsacie!

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"?
Bogdan Bogielczyk

 

 

Więcej na temat Pierwsza Miłość
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48