Reklama

Jedną z najbardziej oczekiwanych premier Czwórki tej jesieni jest najnowsza produkcja Tadeusza Lampki, „Oko za oko”, którą będzie można oglądać od 3 października - premierowo w środy i czwartki o godz. 21 oraz w piątki o godz. 21 - dwa odcinki. O czym jest ten serial i kto w nim wystąpi?

Tytułowa dewiza nawiązuje do rozgrywających się na różnych poziomach konfliktów fabularnych, w których naprzeciw siebie stają niegdyś szczęśliwi małżonkowie mecenas Anna Wysocka i prokurator Maciej Wysocki, ich współpracownicy Iza i Konstanty oraz strony postępowań, jakie prowadzą bohaterowie. W tle toczy się zagadkowa sprawa, w jaką uwikłana została kancelaria szefowej i mentorki Anny.

Zobacz także

Akcja serialu rozpoczyna się rozwodem Wysockich, których prywatny spór zaogniają kolejne ostre konfrontacje, do jakich między niezwykle skutecznym i nieprzejednanym prokuratorem a wybijającą się na niezależność zdolną adwokat dochodzi na gruncie zawodowym. Iskry sypią się też zawsze gdy krzyżują się drogi prokurator Izabeli Gryc z biura Wysockiego i mecenasa Konstantego Litwickiego z kancelarii Anny. W rozgrywce tej pary, oprócz argumentów oskarżenia i obrony, ścierają się cięty język i twardy charakter Izy z urokiem osobistym i nieprzeciętnym tupetem Konstantego.

W rolach głównych występują m.in Dominika Łakomska (znana z "Klub szalonych dziewic"), Łukasz Konopka ("Pierwsza Miłość", "Na wspólnej") Kaja Walden i Maciej Kosmala.

Autorem scenariusza „Oko za oko” jest Jarosław Kamiński, reżyserem - Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej.

Będziecie oglądać? Zobaczcie zwiastun - tutaj.

Zobacz także: Tęsknicie za "Falą Zbrodni"? Nowy serial Polsatu - "Ślad" - będzie jeszcze większym hitem?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama