O mnie się nie martw - oglądalność serialu

Zmieni się pora emisji serialu "O mnie się nie martw"! Wszystko przez nowy program TVP

O mnie się nie martw - oglądalność serialu

Kolejne zmiany w ramówce TVP, a dokładnie TVP 2. Jak podają wirtualnemedia.pl nowy sezon serialu "O mnie się nie martw" jesienią będzie można oglądać w poniedziałki, zaraz po "M jak miłość"! Skąd taka zmiana? Co zobaczymy w piątek? Poznajcie szczegóły!

"O mnie się nie martw" z nową porą emisji

Dotychczasowo serial z udziałem m.in. Marcina Korcza czy Hanny Śleszyńskiej można było oglądać w piątki o godz. 20:45. Zaraz po emitowana była "rodzinka.pl". Oba te seriale zostały przeniesione na inne dni - "O mnie się nie martw" na poniedziałki o 21:50, zaś "rodzinka.pl" na niedziele o godzinie 16:30. 

Sądzę, że „O mnie się nie martw” emitowane tuż po „M jak miłość” ma szansę na dużo lepsze wyniki oglądalności. Prognozujemy, że serial ten w nowym paśmie może liczyć nawet na 2,5 mln widzów - mówi Jacek Kurski, prezes TVP, w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Co zaś zobaczymy w piątki? 

TVP reaktywuje "Czar par"

Chodzi oczywiście o nowość w ramówce, czyli program randkowy "Czar par", który wraca na antenę po ponad 20 latach, w odświeżonej formule. Poprowadzą go Maciej Kurzajewski oraz Izabella Krzan. Emisja rozpocznie się od 20 września od godziny 20:45.

Dobre zmiany?

W "O mnie się nie martw" grała Joanna Kulig. Niedawno gwiazda odeszła z serialu, jednak wciąż cieszy się on wielką popularnością.

Joanna Kulig odchodzi z O mnie się nie martw

 

Więcej na temat O mnie się nie martw
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22