Joanna Moro odchodzi z serialu "Blondynka"

Joanna Moro straciła rolę w serialu "Blondynka"! Wiemy, kto ją zastąpi!

Joanna Moro odchodzi z serialu "Blondynka"

Joanna Moro rozstaje się z serialem "Blondynka"! Według informacji Super Expresu, aktorka straciła rolę w hicie Telewizji Publicznej, a jej miejsce zajmie... Natalia Rybicka! To właśnie ona pokonała w castingu takie gwiazdy jak Małgorzata Socha czy Barbara Kurdej-Szatan. Rybicka wcieli się w tytułową Sylwie Kobus w zbliżającej się, piątej serii "Blondynki". Doniesienia tabloidu potwierdziła menadżerka Joanny Moro.

Potwierdzam, że w najbliższym sezonie serialu "Blondynka" nie zobaczymy aktorki w roli Sylwii Kubus- przyznała agentka gwiazdy.

Według nieoficjalnych ustaleń tabloidu, Joanna Moro rozstała się z serialem m.in. przez swoje poglądy.

Joanna kojarzona jest z tego, że wspiera Rosję i rosyjską kulturę. Twórcy ze Wschodu mamią ją wielkimi pieniędzmi, co i raz proponując intratne role w swoich programach. Nie wszystkim się to spodobało. Dodatkowo telewizja szuka oszczędności. Natalia Rybicka na pewno nie może liczyć na gwiazdorską stawkę, jaką miała Moro- zdradziła osoba z otoczenia serialu.

Żałujecie, że Joanna Moro znika z serialu? Będziecie oglądać "Blondynkę" z udziałem Natalii Rybickiej?

 

Zobacz także: Serial "Blondynka" też zniknie z TVP? Joanna Moro boi się o swoją przyszłość: "Tyle tych zmian ostatnio"

 

Joanna Moro znika z serialu "Blondynka".

Natalia Rybicka zastąpi Joannę Moro w serialu TVP.

Więcej na temat Joanna Moro Blondynka
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13