Maja Ostaszewska o Diagnozie
DIAGNOZA

Maja Ostaszewska żegna się z "Diagnozą"! Czy jest szansa na kolejny sezon?

Maja Ostaszewska o Diagnozie

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że serial "Diagnoza" spada z anteny TVN po czterech sezonach. Emisja ostatniego odcinka czwartej serii odbędzie się 21 maja, we wtorek o 21:30. Zdjęcia na planie zakończyły się zaś 30 kwietnia. Maja Ostaszewska, odtwórczyni głównej roli w hitowej produkcji, żegna się z fanami serialu na Instagramie. Co napisała?

To koniec "Diagnozy"! Maja Ostaszewska żegna się z serialem

W "Diagnozie" grały największe gwiazdy polskich filmów i seriali, m.in. Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Beata Ścibakówna, Jan Englert, Maciej Zakościelny, Weronika Rosati czy Maciej Stuhr. To jednak Ostaszewska była najbardziej kojarzona z produkcją TVN. Co serialowa doktor Anna Leśniewska pisze na temat końca "Diagnozy"?

Dziś mój przedostatni dzień na planie @diagnozatvn. Nie umiem zliczyć ile świtów, dni i nocy spędziłam z tymi trzema dziewczynami, przez ostatnie dwa lata. Wielokrotnie w tym składzie przyjeżdżałyśmy do pracy przed resztą ekipy, na długo przed wschodem słońca. Bywały tygodnie kiedy spędzałyśmy ze sobą więcej czasu niż z bliskimi. @monikaleta@jochudyk @budytka kocham Was! Dziękuję Wam za każdą wspólną chwilę, za Waszą serdeczność, wyrozumiałość, zrozumienie. Za to, że w najtrudniejszych momentach potrafiłyśmy śmiać się razem i podnosić na duchu. Za Wasz profesjonalizm! Cała ekipa @diagnozatvn to wyjątkowi, cudni ludzie. Będę tęsknić za Wszystkimi, ale prawda jest taka, że z Wami byłam najwięcej, najczęściej i najbliżej przez wszystkie cztery sezony, bez przerwy.

Jak widać, nie ma szansy na kolejny sezon "Diagnozy"... Chyba, że za kilka lat! Warto przypomnieć, że po latach na antenę TVN wraca "39 i pół"! A więc jeszcze nic straconego :)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś mój przedostatni dzień na planie @diagnozatvn Nie umiem zliczyć ile świtów, dni i nocy spędziłam z tymi trzema dziewczynami, przez ostatnie dwa lata. Wielokrotnie w tym składzie przyjeżdżałyśmy do pracy przed resztą ekipy, na długo przed wschodem słońca. Bywały tygodnie kiedy spędzałyśmy ze sobą więcej czasu niż z bliskimi. @monikaleta @jochudyk @budytka kocham Was! Dziękuję Wam za każdą wspólną chwilę, za Waszą serdeczność, wyrozumiałość, zrozumienie. Za to, że w najtrudniejszych momentach potrafiłyśmy śmiać się razem i podnosić na duchu. Za Wasz profesjonalizm! Cała ekipa @diagnozatvn to wyjątkowi, cudni ludzie. Będę tęsknić za Wszystkimi, ale prawda jest taka, że z Wami byłam najwięcej, najczęściej i najbliżej przez wszystkie cztery sezony, bez przerwy.❤️❤️❤️ #diagnozatvn #ontheset #friends #girls #girlspower #myteam

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i nadszedł mój ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena z Adamem w @diagnozatvn Łzy się polały, co widać na drugim zdjęciu z Dorotami ☺️To była piękna przygoda! Wspaniały czas. Ekipa wyjątkowych, serdecznych, fajnych ludzi, którym zależy. @d.kosmicka Matko tego projektu , dziękuję, że go wymyśliłaś! Że wymyśliłaś tę wspaniałą konfigurację ludzką! Że mnie zaprosiłaś do tego spotkania! @dorotawilliams dziękuję za wizerunek Anny! Za ten czas! Dziękuję Edwardowi Miszczakowi i stacji @tvn za zaufanie. Uwielbienie dla moich kolegów aktorów @magda.poplawska @soniabohosiewicz @maciej_zakoscielny @danutastenka_fp_official @aleksandra.konieczna.official @michal.czernecki @maciej_stuhr i całej reszty manifestowałam wielokrotnie i jeszcze nie raz o nich tu wspomnę. Z Wami kochani Widzowie jeszcze się nie żegnam bo przed nami kilka odcinków w emisji. Choćby dzisiejszy oczywiście o 21.30, na który serdecznie Was zapraszam! Bądźcie z nami i tradycyjnie napiszcie po, jak było 😘😘😘

Post udostępniony przez Maja Ostaszewska Official (@ostaszewskamaja_official)

 

 

Więcej na temat Maja Ostaszewska Diagnoza
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48