M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Roznerski w czarnej kurtce z wózkiem M jak Miłość odcinek 1194 i 1195 M jak Miłość odcinek 1194 i 1195 M jak Miłość odcinek 1194 i 1195 M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Kuedej-Szatan w niebieskiej koszuli
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Roznerski w czarnej kurtce z wózkiem
MTL MaxFilm
1/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Roznerski w czarnej kurtce z wózkiem
MTL MaxFilm
W dzisiejszym (25.01) 1194 i jutrzejszym 1195 odcinku "M jak Miłość" dużo... miłości, kłamstwa i strachu. Co tym razem wydarzy się w serialu? Zapraszamy na nasze fotostory!
 
Dobra wiadomość dla fanów Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) – młoda para spędzi razem namiętną noc! Marzenie Izy w końcu się spełni i Chodakowski otworzy się na nową miłość…
Ale pozostali bohaterowie nie będą mieli tyle szczęścia. 
 
A co u innych bohaterów?
2/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195
MTL MaxFilm
Darek (Marcel Sabat) powróci do życia Natalii (Marcjanna Lelek) – a wraz z nim problemy. Kolejne badania wykażą, że Maj po wypadku stał się bezpłodny. A matka (Grażyna Strachota) nakłoni go, by spróbował odebrać Natalii dziecko! Chłopak od razu wymyśli skomplikowaną intrygę:
Żeby zdobyć Hanię, muszę najpierw zdobyć Natalkę...
3/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195
MTL MaxFilm

W końcu okłamie byłą ukochaną mówiąc, że ma poważną wadę serca - licząc na to, że dziewczyna zacznie mu współczuć i zgodzi się na jego kontakty z córką… A jego plan sprawdzi się w stu procentach! Natalia jeszcze tego samego dnia ostro pokłóci się z Frankiem (Piotr Nerlewski), gdy leśnik otwarcie przyzna, że w nagłą chorobę Darka wcale nie wierzy.

4/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195
MTL MaxFilm
Między nimi dojdzie do ostrej wymiany zdań.
A jeśli... on naprawdę się zmienił? I tęskni za Hanią? I jest chory?  - pyta Natalka.
 
I cholernie cwany! Sorry, ale jakoś nie wierzę w te jego rewelacje... Tyle razy cię oszukał, zawiódł! Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Nie ufam draniowi i moim zdaniem on nadal próbuje tobą manipulować! - odpowiada leśnik.
Czy Darek postawi na swoim i kolejny raz złamie Natalii serce?
 
5/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Kuedej-Szatan w niebieskiej koszuli
MTL MaxFilm

W Grabinie pojawi się także Asia (Barbara Kurdej-Szatan) – szczęśliwa, że w końcu zaszła w ciążę. Dziewczyna odwiedzi Mostowiaków razem z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i małym Wojtkiem (Felek Matecki)… A Barbara (Teresa Lipowska) od razu domyśli się, że młoda para ukrywa radosną tajemnicę.

Cieszę się, że tak dobrze się wam układa… Wiem, że Joasia zastąpiła Wojtusiowi mamę, jestem jej za to wdzięczna... I ucieszę się, jeśli Wojtek będzie miał rodzeństwo – a ja kolejną wnuczkę albo wnuczka!
6/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Basia Kurdej-Szatan w niebieskiej koszuli, Andrzj Mlynarczyk w dżinsach
MTL MaxFilm
Po powrocie do Warszawy, Tarnowska pójdzie jednak do lekarza - na kontrolne badania. I wieczorem nie będzie miała dla Tomka dobrych wiadomości...
7/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Tamara Arciuch w szarym swetrze
MTL MaxFilm
Tymczasem Anna (Tamara Arciuch) pojedzie w końcu na spotkanie z Rafałem (Przemysław Bluszcz) - do szpitala psychiatrycznego. A mężczyzna wyzna, że... myśli już o wyjściu na wolność!
Jest już ze mną o wiele lepiej… Biorę leki i mam nadzieję, że w końcu mnie z tego wyciągną. Że się wyleczę i... może kiedyś będę mógł wrócić do normalnego życia?
Czy szaleniec znów pojawi się w Grabinie i zagrozi Mostowiakom?
8/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Małgorzata Pieńkowska w różowym dresie
MTL MaxFilm

Trudne chwile czekają także Marię (Małgorzata Pieńkowska), która pokłóci się z Robertem (Zbigniew Stryj). Bilski pokaże w końcu swoje prawdziwe oblicze… i o mało nie rzuci się na „ukochaną” z pięściami! A mała Basia (Maja Wudkiewicz), przerażona krzykami dorosłych, zadzwoni po pomoc do taty (Robert Moskwa) … Czy Artur przyjedzie na czas i zdoła uratować rodzinę?

9/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195, Kasia Cichopek w czarnej koszuli
MTL MaxFilm
Kinga (Katarzyna Cichopek) przeżyje za to chwile grozy przez Baryckiego (Łukasz Pracki). Mężczyzna zaatakuje ją w bistro, ale w obronie przyjaciółki od razu staną Marcin (Mikołaj Roznerski) z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński). Za to kilka dni później…
10/10
M jak Miłość odcinek 1194 i 1195
MTL Maxfilm

Mała Lenka (Marysia Głowacka) trafi do szpitala! Córka Zduńskich połknie jeden z „cukierków”, które znalazła przy sklepie z dopalaczami i które dotąd ukrywała przed rodzicami... Czy Kingę i Piotra (Marcin Mroczek) czeka największa tragedia – utrata dziecka? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2 o 20.45 - w premierowych odcinkach serialu!

Więcej na temat M jak Miłość