Gra o Tron finał
Instagram

Już za kilka tygodni dowiemy się, kto zasiądzie na żelaznym tronie! HBO właśnie udostępnia ostatnie odcinki "Gry o tron". Walka między ludźmi, smokami i Białymi Wędrowcami zbliża się wielkimi krokami. Czy siedmioma królestwami i dziewięcioma rodami będzie rządził John Snow? A może Cersei Lannister w ostatecznej walce pokona Daenerys Targaryen? 

Widzowie nie mają wątpliwości, że produkcja nas zaskoczy. A część internautów już wypisuje na forach możliwe scenariusze zakończenia serialu. Kto umrze w kolejnych odcinkach i kto zasiądzie na żelaznym tronie? Przeczytajcie, co na ten temat myślą internauci. 

1/5
Gra o Tron finał
Instagram

Finał "Gry o tron"

Według internautów Araya zabije lodowego smoka! Stark wykorzysta do tego broń otrzymaną od Gendry'ego. Córka Catelyn Stark jest niezauważalna i swoje umiejętności we władaniu mieczem wykorzysta właśnie, aby unicestwić wroga. Czy podczas bitwy zniszczy Viseriona swoją bronią? Zobaczymy!

Zobacz także: W sieci są już nowe sceny z ostatniego sezonu "Gry o tron"! Zobaczcie

2/5
Gra o tron
Instagram

Według fanów serialu, Lyanna Mormont umrze w najbliższych odcinkach. Jej smutny los zdradziły życzenia, które Lyanna skierowała do Joraha. Mormont będzie mu życzyła pomyślności w wojnie, co oznacza, że więcej go już nie spotka. 

3/5
Gra o Tron finał
Instagram

Internauci nie mają również wątpliwości, że Nocny Król ominie bitwę w Winterfell i uda się do Królewskiej Przystani. Nie widzieliśmy go na północy, ani jego lodowatego smoka, a to oznacza, że zmierza on do Cersei! Czy uda mu się zbudować tam armię? Ta wizja wydaje się bardzo przerażająca! 

4/5
Tyrion GRA O TRON
Instagram

Postać Tyriona w ósmym sezonie wszystkich szokuje! Brat Cersei mógł zginąć wiele razy, ale zawsze uchodził z życiem, wykorzystując jeszcze nowe sytuacje na swoją korzyść. Internauci nie mają wątpliwości, że Lannister widział przyszłość podczas ostatniej rozmowy z Branem. Tyrion przetrwa wojnę z kielichem wina w dłoni? Fani mają taką nadzieję.

5/5
Gra o Tron finał
Instagram

Sansa przetrwa. To nie ulega wątpliwości. Niemniej jednak Szary Robak, Missandei i Jorah nie przeżyją tej wojny. Te trzy postacie nie są zbyt cenne dla producentów "Gry o tron", a jak wiadomo ważniejsi od nich żegnali się z serialem.

 

Więcej na temat HBO Gra o tron