Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Barwy Szczęścia" (odc. 2181-2185 - emisja 27-31 stycznia)? Na ekranie pojawi się nowa bohaterka: Greta (w tej roli: Katarzyna Sowińska). Dziewczyna odwiedzi w więzieniu siostrę – Dianę (Małgorzata Krukowska) - która kilka miesięcy temu porwała Julitę (Katarzyna Sawczuk). A ta przekona ją, by pomogła jej się zemścić… Ale nie na Kołeckim (Maciej Czachowski), który porwanie zorganizował, tylko na Sałatce (Patryk Pniewski).

Reklama


- Kołecki cię wciągnął w to bagno, a ty chcesz się mścić na Julicie?
- Kołek siedzi. Cyprian też. Mają za swoje. A ona jest szczęśliwa... To trochę nie fair.(...) Ty odbierzesz jej to całe szczęście…
Diana opracuje skomplikowany plan, a Greta - słuchając jej wytycznych – pojedzie od razu do klubu, by nawiązać znajomość z Józkiem.
- Czy ty to... naprawdę ty?... Józek Sałatka?! Tak bardzo chciałam cię poznać... Na żywo wyglądasz dużo lepiej niż w telewizji!
Kilka dni później nowa „przyjaciółka” namówi za to piłkarza, by odwiedził ją w domu… A życie sportowca legnie po tym spotkaniu w gruzach.

Jaką zemstę zaplanuje Diana? I co dokładnie wydarzy się w domu Grety?

Z kolei Łukasz (Michał Rolnicki) w premierowych odcinkach znów odwiedzi Abaja (Kajetan Wolniewicz) – gotów na wszystko, by zdobyć obciążające „uzdrowiciela” dowody.

- Czuję się fatalnie… Potrzebuję pana pomocy… Bardzo proszę… Zapłacę podwójnie!

Znachor odkryje jednak, że Sadowski jest dziennikarzem - i postanowi w końcu „problem” usunąć. A konkretnie: przygotuje kolejną porcję „leczniczych” ziół… wzbogaconych o truciznę. Czy Łukasz wpadnie w zastawioną przez niego pułapkę?

Tymczasem Mariola (Agnieszka Mrozińska) uzna, że czas utrzeć Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) nosa… i zacznie flirtować w pracy z Wangelem (Marek Kałużyński). Cios okaże się celny, bo jej „eks”- zirytowany - od razu poskarży się Hubertowi (Marek Molak).

Zobacz także


- Ona go uwodzi! Klei się do niego jak…
Pyrka wzruszy jednak tylko ramionami:
- Nie przeżywaj... Na złość ci robi. Albo się popisuje...
- I nic jej nie powiesz?!
- Nie mój cyrk, nie moje małpy…

Reklama

Co wydarzy się dalej? "Barwy Szczęścia" od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP 2!

Artrama
Artrama
Artrama
Reklama
Reklama
Reklama