Już 17 czerwca w player.pl pojawi się drugi sezon serialu „Pod powierzchnią” z Magdaleną Boczarską. Kolejne odcinki będą pojawiać się cyklicznie co tydzień, a całość zobaczymy w telewizji TVN dopiero jesienią tego roku.

Reklama

Skąd taka decyzja?

Zeszłej jesienni „Pod powierzchnią” podbiło serca widzów. Korzystając z wolności jaką daje player.pl, drugi sezon serialu pojawi się już 17 czerwca w serwisie. Dzięki temu fani mogą decydować, gdzie, kiedy i na jakim ekranie będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Naszym celem jest regularne dostarczanie nowych treści, by użytkownicy zawsze mieli świeże propozycje programowe do wyboru - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający platformą player.pl.

O czym będzie drugi sezon serialu "Pod powierzchnią"?

Jak czytamy w informacji prasowej:

Drugi sezon Pod powierzchnią będzie jeszcze bardziej wciągającą i intrygującą historią ludzkich relacji a bohaterowie zmuszeni będą rozliczyć się ze swoją przeszłością. Do czego zdolna jest zdesperowana matka, która walczy o odzyskanie syna? Czy pod powierzchnią kolejnych kłamstw bohaterowie odkryją prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które w nieodwracalny sposób wpłynęły na ich życie? Jeśli widzowie myślą, że finał pierwszego sezonu przyniósł jednoznaczne rozwiązanie zagadki zaginięcia dziecka Marty to ...czeka ich niespodzianka. Prawda jest bowiem inna niż może się wydawać - mówi producentka serialu, Karolina Izert

W drugim sezonie niezmiennie pojawią się m.in. Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska. Do obsady dołączą Agnieszka Suchora, Kasia Kwiatkowska, Dorota Kolak i Jacek Poniedziałek. Czekacie?

East News
Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama