Przyjaciółki serial co się działo w 8. sezonie
Mat. prasowe

Przed nami 157. odcinek "Przyjaciółek", w którym poznamy dalsze losy ulubionych bohaterek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). W obsadzie znajduje się także Wiki (Roma Gąsiorowska), ale jej rola w 13. sezonie została znacznie ograniczona, co może cieszyć niektórych widzów. Teraz okazuje się, że z jedną z bohaterek pożegnamy się na zawsze!

1/4
Patrycja z Przyjaciółek przerażona rozmawia przez telefon
Mat. prasowe

Wielkimi krokami zbliża się finał 13. sezonu "Przyjaciółek", a co za tym idzie - robi się coraz goręcej. Ostatnio bez wątpienia najwięcej problemów ma Patrycja, z którą Wiktor postanowił się rozstać przez manipulacje Wiki. Jakby tego było mało, Wiki porwała swoją córkę Klarę, a Patrycja i Wiktor odchodzą od zmysłów. Para odkryła, że niezrównoważona kobieta wywiozła dziecko do Niemiec. Wiktor chciał jechać za nimi, ale fatalny stan zdrowia mu na to nie pozwolił.

2/4
Patrycja z "Przyjaciółek" pogodzi się z Wiki?
Mat. prasowe

To oczywiście nie jest pierwszy raz, gdy Patrycja ma problemy przez Wiki. Pamiętacie, jak skończył się 12. sezon "Przyjaciółek"? Wariatka porwała wtedy Patrycję! Kochan wsiadła z Wiki do samochodu, a ta wywiozła ją na pola za miasto i chciała spowodować wypadek, wjeżdżając w traktor. Warto dodać, że sama wtedy była już w ciąży i swoim zachowaniem chciała zmusić Patrycję, by zostawiła Wiktora.

 

3/4
Patrycja z "Przyjaciółek" pogodzi się z Wiki?
Mat. prasowe

Taka osoba oczywiście nie powinna mieć kontaktu z dzieckiem, bo wiadomo, że do wszystkiego jest zdolna. Niestety Wiktor nie uczy się na błędach. Szybko tego pożałuje, bo w 157. odcinku para dowie się, że Wiki miała wypadek samochodowy w Niemczech. 

4/4
Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Do domu Patrycji i Wiktora w środku nocy przyjdzie Adam, były mąż Wiki. Powie o wypadku i poinformuje parę o śmierci Wiki. Na szczęście okaże się, że Klarze nic się nie stało. Wiktor pojedzie do Niemiec i odnajdzie córkę.

Wiktor znalazł Klarę, wszystko z nią w porządku. Była w szpitalu dziecięcym - powie Patrycja.

Cieszycie się, że Wiki zniknie z "Przyjaciółek"? 

Więcej na temat Przyjaciółki