Magda Stużyńska i Nicole Bogdanowicz na planie "Przyjaciółek" Nicole Bogdanowicz jako Julka w Przyjaciółkach Julka i Oliwier w Przyjaciółkach Anka
Przyjaciółki 7. sezon
Mat. prasowe

Za nami dopiero 1. odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek", a już wiadomo, jak zakończy się ta seria! Nowy sezon polsatowskiego hitu zaczął się wyjątkowo poruszająco - dowiedzieliśmy się, że syn Anki i Pawła Strzeleckich, Franek, zginął w katastrofie lotniczej. Już oglądając 1. odcinek, ciężko było powstrzymać łzy, a wszystko wskazuje na to, że kolejne wycisną z widzów całe morze łez! Okazuje się także, że koniec sezonu będzie niezwykle emocjonujący i wzruszający. Zobaczcie poniżej, co się wydarzy w finale, czyli w 170. odcinku "Przyjaciółek"!

1/4
Magda Stużyńska i Nicole Bogdanowicz na planie "Przyjaciółek"
Instagram

Jak się okazuje, w finałowym odcinku 14. sezonu odbędzie się ślub Julki i jej nowego partnera Antka Rogalskiego, w którego wciela się Maciej Zuchowicz. Ceremonia będzie niezwykle poruszająca, ale nie tylko ze względu na wspomnienia o Franku, który nie doczekał ślubu swojej siostry, ale także z powodu teściowej Julki.

2/4
Nicole Bogdanowicz jako Julka w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Matka Antka, Ludmiła (w tej roli Joanna Gonschorek) nie będzie w stanie pogodzić się ze ślubem jedynego syna. Ludmiła będzie chciała, żeby Julka i Antek wraz z Oliwierem przeprowadzili się do ich rodzinnego domu na Podlasiu. Specjalnie wraz z mężem wyremontowała dla syna i jego żony całe piętro. To jednak nie wszystko. W emocjach wypowie do Anki straszne słowa!

- Ty nie rozumiesz, masz dwójkę dzieci. A ja mam jedno. Dla mnie ten ślub jest jak pogrzeb!

 

3/4
Julka i Oliwier w Przyjaciółkach
Mat. prasowe

Kobieta nie miała pojęcia, co przeszła Anka i dowie się dopiero podczas toastu. Wtedy Strzelecka wspomni o Franku, a Rogalska zrozumie swój straszny błąd.

Gdyby Franio tu był, byłby bardzo szczęśliwy - powie wzruszona Anka.

4/4
Anka
Mat. prasowe

To jednak nie będzie jedyny wzruszający moment w 170. odcinku "Przyjaciółek". Nie zabraknie bowiem retrospekcyjnych scen i wspomnień, w których pojawi się niezwykle poruszająca rozmowa ze zmarłym Frankiem.

Też chciałbym kiedyś polecieć do Paryża - mówił Franek.

- Polecimy - powiedziała Anka.

- Kiedy?

- Franiu, całe życie przed nami! - odpowiedziała Strzelecka.

Będziecie oglądać dalsze odcinki "Przyjaciółek", czy może już cały seans za wami dzięki odcinkom na Ipli? 

 

Więcej na temat Przyjaciółki